Сім’я — головна цінність у житті будь-якої людини, це місце, де нас люблять і чекають. Але, на жаль, не до всіх доля прихильна  –  у всьому світі є діти, які залишились без батьків, і наше місто, звичайно, не виключення. Ці діти потребують особливої уваги та допомоги.

Для вирішення питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, які залишились без батьківського піклування, Снігурівська міська рада веде квартирний облік цих дітей.

Згідно рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 29 жовтня 2014 року на квартирному обліку міської ради перебувала дитина-сирота Савіцька (Сидоренко) К.А., яка наразі має власну родину – чоловіка та доньку 2017 року народження. Молода сім’я проживає в будинку з батьками чоловіка, де займає одну невеличку кімнату.

Довгоочікуваною і в той же час несподіваною для молодої жінки стала радісна новина про купівлю для неї будинку в приватну власність.

В листопаді 2018 року Снігурівською міською радою прийняте рішення щодо придбання в м.Снігурівка житлового будинку та земельної ділянки для забезпечення житлом особи з числа дітей-сиріт.

Будинок з господарськими та побутовими будівлями і спорудами придбаний за кошти бюджету міської ради.

В будинку в наявності всі зручності. У дворі є літня кухня, гараж, погріб, сарай, басина.  Біля будинку – невелика присадибна ділянка.

Такі умови задовольняють потреби Савіцької К.А., так як вона має бажання жити саме в будинку. Крім того, оселя знаходиться неподалік від закладу дошкільної освіти та загальноосвітньої школи, що досить важливо, так як в сім’ї є малолітня дитина.

Міській голова Голобля Л.М. вручив Савіцькій К.А. ордер, привітав  молоду сім’ю з новосіллям та побажав, щоб у новій оселі завжди панували тепло, затишок і відчуття надійної пристані.

Поширити в соціальних мережах: