Освітлення міста Снігурівка

Снігурівська міська рада тісно співпрацює з народним депутатом України Вадатурським Андрієм Олексійовичем. Варто згадати, як він безпосередньо сприяв тому, щоб з державного бюджету були виділені кошти на реалізацію цілого ряду проектів соціально-економічного розвитку в місті Снігурівка. Тільки протягом останніх двох років завдяки допомозі Вадатурського А.О. було здійснено капітальний ремонт вуличної водопровідної мережі у мікрорайоні “Птахофабрика”, придбано громадський автобус для пасажирських перевезень по місту, встановлено новий автоматичний пункт доочистки та розливу питної води у мікрорайоні “Сонячний” і т. ін.

Завдяки активній роботі на окрузі та зустрічам з виборцями Андрій Олексійович дізнається про проблемні питання, які необхідно вирішити. Наприклад, на деяких вулицях та провулках міста зовнішнє освітлення до теперішнього часу було взагалі відсутнє, а на деяких – потребувало відновлення та ремонту. І ось у 2018 році, реагуючи на звернення мешканців міста, Вадатурський А.О. звернувся з листом до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з приводу необхідності виділення коштів з державного бюджету на проведення капітальних ремонтів мереж зовнішнього освітлення. Кабінет Міністрів України у листопаді підтримав мешканців Снігурівки та виділив кошти в сумі 390 тис. грн. на ремонти вказаних мереж по дев’яти вулицям міста.

Міський голова Голобля Л.М., працівники міської ради та начальник підприємства “Снігурівський благоустрій” Мамоненко Л.Є. оперативно вирішили всі організаційні питання. Першими результати роботи побачили жителі вулиці Шполянської. За один день підрядною організацією було встановлено консольні світильники з люмінесцентними лампами на основі LED-технологій, прокладено самонесучий ізольований провід тощо. Завдяки цьому вдасться підвищити безпеку життєдіяльності населення, руху транспорту та пішоходів, зменшити травматизм у вечірній і нічний час, покращити благоустрій міста, а застосування енергозберігаючого обладнання надасть змогу заощадити кошти міського бюджету.

Ось що кажуть місцеві мешканці, зокрема Лутій Володимир, Доценко Олександр, Джула Олександр, Булка Руслан: “Нарешті дочекалися якісного освітлення. Роботи були виконані швидко. Тепер не потрібно буде пересуватись вулицею навпомацки. Дякуємо”.

На черзі – ремонт зовнішнього освітлення по вулицям Інгулецька, Гетьмана Сагайдачного, Набережна, Новонабережна, Шевченка, В’ячеслава Чорновола, Лесі Українки та Маяковського. Будемо інформувати громаду міста про подальшу роботу по мірі її проведення.

В продовження теми щодо зміцнення матеріально-технічної бази комунальних підприємств Снігурівська міська рада повідомляє, що в грудні 2018 року на підставі рішення XLIII позачергової сесії 7 скликання від 23 жовтня 2018 року «Про погодження КП «Снігурівський благоустрій» придбання вантажно-пасажирського автомобіля» комунальне підприємство за кошти, отримані від господарської діяльності, для перевезення працівників придбало автомобіль ЗАЗ Lanos Cargo вартістю 247830.00 грн.

Начальник КП «Снігурівський благоустрій» Л.Мамоненко заявила: «Вантажно-пасажирський автомобіль придбаний з метою підвищення ефективності діяльності підприємства, задоволення господарських потреб, мобільного вирішення питань придбання запчастин, матеріалів, обслуговування електромережі тощо. Крім того, проведено тендер на закупівлю нового сміттєвоза, який найближчим часом буде доставлено до комунального підприємства».

Механік Кваша В.В. зазначив: «Придбання нового транспортного засобу полегшить не тільки мою роботу, але й роботу всього підприємства в цілому, що безумовно відчують й мешканці міста».

Міський голова Л.Голобля впевнений, що оновлення та розширення матеріально-технічної бази комунальних підприємств не тільки покращить надання послуг населенню міста, але й сприятиме стабілізації їх фінансово-господарської діяльності.

Повідомляємо, що 20 грудня 2018 року, об 11:00 год., у приміщенні Снігурівської міської ради відбудеться відкрите обговорення (відкриті слухання) питання необхідності встановлення «зеленого» тарифу фотогальванічній електростанції «Базальтова» та надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД».