Привітання Снігурівського міського голови до Дня місцевого самоврядування

Шановні колеги,працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення його – є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Уклін і шана Вам за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі для його становлення та розвитку.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо  громад, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги!

З повагою міський голова Леонід Голобля.