НОВОРІЧНІ РАНКИ У ЗДО № 3

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікували на свято і зустрічали його з надзвичайним захопленням.

З 26 по 28 грудня у Снігурівському закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» для усіх вікових груп відбулися Святкові Новорічні ранки – спільні музично-театралізовані дійства дітей та дорослих.

Маленькі артисти з великим задоволенням виконували ролі казкових героїв, водили хороводи, співали і танцювали, грали у різні ігри, не приховуючи святкових переживань і радісних почуттів!

В гості до малят завітали персонажі улюблених казок та мультфільмів:  Сніговичок, Баба Яга, персонажі із мультфільму «Маша та Ведмідь» ролі яких виконали працівники дитячого садочка. Дід Мороз та Снігуронька принесли із собою сюрпризи, подарунки, веселощі та радість.

Щоб подарувати малюкам незабутнє свято, багато зусиль та чарівності доклали вихователі садка: Бей Н.І., Тімуш І.І., Бєлогубова С.В., Устінова І.В., Ігнатченко Н.В., Короленко О.С., Якубенко А.С., Михайлюченко О.І. та музичний керівник Біла Л.О.

На святі панувала святкова, весела та казкова атмосфера Нового 2019 року. Всі батьки та діти залишилися приємно вражені від подій, які відбувалися в садочку.

Дякуємо Снігурівській міській раді за новорічні подарунки.

К. Бондаренко,

вихователь- методист

ЗДО № 3 міста Снігурівка

Поширити в соціальних мережах: