Міцна матеріально-технічна база комунальних підприємств – запорука надання швидких та якісних послуг населенню, а також підґрунтя для сталого функціонування житлово-комунального господарства міста. Особливу роль в цьому відіграє наявність необхідної автотранспортної та спеціалізованої техніки. Протягом тривалого часу міські підприємства відчували певний дефіцит у такій техніці, однак вже з 2016 року ситуація почала змінюватися на краще. Апарат, депутатський корпус ради та працівники комунальних підприємств проводять систематичну роботу в цьому напрямку. Нагадаємо, що протягом 2016 року КП “Снігурівський благоустрій” за кошти міського бюджету придбало трактор МТЗ 82.1., автовишку, 2 причепа та розкидач піску, у 2017 році – громадський автобус (за кошти державної субвенції), а КП “Снігурівський комунальник” отримало вакуумну машину на шасі “МАЗ” у 2016 році і сучасний екскаватор “ELEX” у 2018 році. Не дивно, що завдяки цьому вдалося оптимізувати роботу з надання комунальних послуг на території міста Снігурівка і в тому числі стабілізувати фінансово-господарську діяльність підприємств, в яких почали з’являтися обігові кошти.

З метою продовження вказаних напрацювань, нещодавно КП “Снігурівський комунальник” звернулося до міської ради з пропозицією розглянути питання про придбання вантажного автомобіля для швидкого і зручного перевезення працівників підприємства та ремонтного обладнання. Ця ініціатива була підтримана міським головою та депутатами і ось вже у листопаді комунальники поповнили свій парк транспортних засобів автомобілем ГАЗ 33104, придбаним за кошти міського бюджету в розмірі 197 тисяч гривень. Цей автомобіль надасть змогу більш оперативно реагувати і вирішувати проблемні питання по ремонту, технічному обслуговуванню та експлуатації водопровідних мереж на території міста.

Крім того, незабаром КП “Снігурівський благоустрій” повинно придбати новий сміттєвоз, що безперечно стане в нагоді для подальшого вдосконалення послуг по вивезенню твердих побутових відходів. Про це ми обов’язково повідомимо пізніше.

Увага!

За інформацією філії  Снігурівського району АТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

3.12.2018 року  з 08.30 до 17.00 год.  – вул. Бульварна, Суворова, Пушкіна (частково), ДНЗ № 7, Гагаріна, 72-116, Калинова, 29-82. ;

4.12.2018 року  з 09.00 до 17.00 год.  – вул. Валерія Бойченка, 80-88, Весняна, Північна, Маяковського, 41-70.

5.12.2018 року  з 08.30 до 12.00 год.  – вул. Миколаївська, Коцюбинського, Веселкова, Жовтнева, Тиха, Янтарна, площа Богдана Хмельницького, Калинова, 29-33, мікрорайон “Птахофабрика” (бювет).

11.12.2018 року  з 09.00 до 17.00 год.  – Снігурівська міська рада.

Повідомлення про встановлення карантину

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до повідомлення Первомайського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней з патологічного матеріалу від загиблого поросяти віком 7 місяців в приватному господарстві громадянина, який мешкає в  с. Кам’яний Міст, Первомайського району, Миколаївської області.

Діагноз встановлений на підставі звіту Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, м. Дніпро, про результати дослідження патологічного (біологічного)  матеріалу від 24.11.2018р. №002200 п.м./18.

Африканська чума свиней – вірусне захворювання, яке характеризується підвищенням температури тіла, крововиливами на шкірі, внутрішніх органах, синюшністю вух та шкіри, надзвичайно високою смертністю.  Вірус стійкий до широкого діапазону температур та рН (кислотності) середовища. У трупах свиней вірус зберігається до десяти тижнів, у м’ясі від хворих тварин – до 155 днів, копченій шинці – до 5 місяців, у гною – до 3 місяців.

АЧС входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин та списку інфекційних та інвазійних хвороб тварин затвердженого МЕБ на 2017 рік.

Станом на 01.11.2018 року на території Миколаївської області зареєстровано неблагополучні пункти по АЧС:Березанський район, територія балки на відстані 15 від дороги Березанка-Краснопілля.

Вітовський район, смт Первомайське.

Снігурівський район, с. Івано-Кепине.

Станом на 7 листопада ц.р. у сусідній Херсонській області діє 8 карантинів по АЧС:

м. Херсон, Олешківський район, Скадовський район, м. Нова Каховка, Каховський район.

Застерігаємо щодо заборони закупівлі, вивезення живих тварин, продукції харчування та фуражу з територій, де введено карантинні обмеження, адже  дешевизна зваблює підприємливих осіб до наживи. Крім того, в разі перебування у Вас гостів із регіонів, де встановлено діагноз на африканську чуму свиней, в тому числі з Російської Федерації та Республіки Білорусь, не використовувати для годівлі тварин відходи харчування, привезенні звідти. Благополуччя наших тварин залежить лише від нас.

В разі падежу або захворювання свиней свиней, необхідно звертатися за телефоном «гарячої лінії» Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини 2-15-87 цілодобово.

Снігурівське міжрайонне управління Головного

управління Держпродспоживслужби