Міцна матеріально-технічна база комунальних підприємств – запорука надання швидких та якісних послуг населенню, а також підґрунтя для сталого функціонування житлово-комунального господарства міста. Особливу роль в цьому відіграє наявність необхідної автотранспортної та спеціалізованої техніки. Протягом тривалого часу міські підприємства відчували певний дефіцит у такій техніці, однак вже з 2016 року ситуація почала змінюватися на краще. Апарат, депутатський корпус ради та працівники комунальних підприємств проводять систематичну роботу в цьому напрямку. Нагадаємо, що протягом 2016 року КП “Снігурівський благоустрій” за кошти міського бюджету придбало трактор МТЗ 82.1., автовишку, 2 причепа та розкидач піску, у 2017 році – громадський автобус (за кошти державної субвенції), а КП “Снігурівський комунальник” отримало вакуумну машину на шасі “МАЗ” у 2016 році і сучасний екскаватор “ELEX” у 2018 році. Не дивно, що завдяки цьому вдалося оптимізувати роботу з надання комунальних послуг на території міста Снігурівка і в тому числі стабілізувати фінансово-господарську діяльність підприємств, в яких почали з’являтися обігові кошти.

З метою продовження вказаних напрацювань, нещодавно КП “Снігурівський комунальник” звернулося до міської ради з пропозицією розглянути питання про придбання вантажного автомобіля для швидкого і зручного перевезення працівників підприємства та ремонтного обладнання. Ця ініціатива була підтримана міським головою та депутатами і ось вже у листопаді комунальники поповнили свій парк транспортних засобів автомобілем ГАЗ 33104, придбаним за кошти міського бюджету в розмірі 197 тисяч гривень. Цей автомобіль надасть змогу більш оперативно реагувати і вирішувати проблемні питання по ремонту, технічному обслуговуванню та експлуатації водопровідних мереж на території міста.

Крім того, незабаром КП “Снігурівський благоустрій” повинно придбати новий сміттєвоз, що безперечно стане в нагоді для подальшого вдосконалення послуг по вивезенню твердих побутових відходів. Про це ми обов’язково повідомимо пізніше.

Поширити в соціальних мережах: