Дуже прикро, що доводиться витрачати робочий час на спростування пліток, які поширюють деякі депутати Снігурівської міської ради у різних засобах масової інформації. Наприклад, у районній газеті ”Вісті Снігурівщини” від 1 листопада 2018 року вийшла публікація-відповідь під назвою ”Де господар міста губить, втрачає бюджетні кошти”. Депутати, які підписалися під нею, а саме: О.В. Жигалко, Л.М. Воронова, В.І. Журавель, Л.В. Берест, О.О. Воробйов, О.В. Мороз, Н.П. Бастан, Н.І. Казьмірук, пишуть: ”Міський голова, не вводьте в оману людей, тим що від не проведення сесій страждають соціально не захищені верстви населення. Приймаючи бюджет 2018р., усі депутати затвердили відповідні Програми. Використовуйте кошти в межах цих програм, де заплановано кошти онкохворим, дітям-сиротам тощо.”

Дійсно, у міському бюджеті міста Снігурівка на 2018 рік було передбачено 140 000 грн. на виплату матеріальної допомоги онкохворим з числа мешканців нашого міста. При цьому вже у 2-ій половині червня цього року усі зазначені кошти були вичерпані, допомогу отримали 38 осіб. Після цього міський голова запропонував внести зміни до міського бюджету та передбачити додаткову суму на виплати онковхорим в розмірі 85 000 грн., що було підтримано постійною комісією міської ради з питань бюджету. Однак саме через те, що вищезазначені депутати не відвідують засідання сесій, протягом двох місяців не вдавалося прийняти необхідне рішення, а онкохворі змушені були чекати зазначених коштів.

Тож хто кого вводить в оману?

Дуже хотілося, щоб районна газета більш ретельно та критично підходила до інформації, яку пропонують публікувати зазначені депутати.

Поширити в соціальних мережах: