Скликання XLIV позачергової сесії Снігурівської міської ради

09 листопада 2018 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради по вул. Жовтнева, 124 в м. Снігурівка відбудеться пленарне засідання XLIV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради 7 скликання на 2018 рік.
  2. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради житлового будинку з господарськими, побутовими будівлями та спорудами, розташованого за адресою: м. Снігурівка, вул. Забалка, 9.
  3. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради житлового будинку з господарськими, побутовими будівлями та спорудами, розташованого за адресою: м. Снігурівка, вул. Будівельників, 12.
  4. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради земельної ділянки площею 0,0980 га, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Будівельників, 12.
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на якій розташовано житловий будинок, що є власністю громадянки України Рендюк Катерини Юріївни по вул. Жовтнева, 144 в м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу земельної ділянки безоплатно у власність.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду ТОВ “Миколаївпреса” для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 25.
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду ТОВ “Миколаївпреса” для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, 142 “р”.
  8. Про надання дозволу публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації “Миколаївгаз” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель запасу комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Суворова, 124.
  9. Про надання дозволу Снігурівській зразковій автомобільній школі ТСО України на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Дмитра Дорошенка, 22.
  10. Про надання дозволу Снігурівській зразковій автомобільній школі ТСО України на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Миколаївська, 1.
  11. Про надання дозволу громадянці України Поскрипка Т.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Паркова, 16.