На території міста Снігурівка товариством з обмеженою відповідальністю “ЕНЕРДЖИ ВУД” продовжується реалізація проекту по будівництву енергогенеруючих потужностей з відновлюваних джерел сонячної електроенергії.

Як повідомив відповідальний за будівництво виконроб підрядної організації – товариства з обмеженою відповідальністю “ЕНЕРГО-СИЛА”, наразі на територію об’єкту вже завезено сонячні панелі:

По периметру продовжується зведення огорожі:

Для проживання працівників встановлено палатки та будиночки:

При роботах використовується сучасна техніка:

Для зручності проїзду розпочато облаштування внутрішніх доріг:

Відбувається прокладання водопровідної мережі:

Поверхня земельної ділянки ущільнюється віброкатками та бульдозерами:

Проходить процедура інженерно-геодезичних вимірювань:

Протягом місяця розпочнеться безпосереднє встановлення сонячних панелей. Роботи активно тривають, а в цей час до міського бюджету надходить орендна плата за використання вказаної земельної ділянки.

Хочемо також показати територію, яка нещодавно за рішенням сесії Снігурівської міської ради передана в оренду ТОВ ”С-ЕНЕРДЖІ. МИКОЛАЇВ” для будівництва сонячної електростанції. На сьогодні ця земля перебуває у непридатному для ведення сільськогосподарської діяльності стані. Сміття, ями та чагарники: таку картину змушені щодня бачити мешканці мікрорайону ”Сім вітрів”.

Наочні результати того, як можна змінити захаращену колись територію з приходом ефективних господарів, ви маєте змогу побачити на фото, розміщених в цій публікації, які ілюструють діяльність ТОВ ”ЕНЕРДЖИ ВУД”. Тож сподіваємося, що спільними зусиллями міської ради та вказаних інвесторів Снігурівка зміниться на краще, адже наше місто не залишається осторонь від глобальних тенденцій використання “зелених” технологій і бере активну участь у реалізації світової та державної енергетичної стратегії, а наповнення міського бюджету надасть додаткові можливості для реалізації міських програм розвитку.