Скликання XLV позачергової сесії Снігурівської міської ради

26 листопада 2018 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради по вул. Жовтнева, 124 в м. Снігурівка відбудеться пленарне засідання XLV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік.
  2. Про перерахування залишків коштів з котлових рахунків Снігурівської міської ради.
  3. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради квартири, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, 41, кв. 19.
  4. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради житлового будинку з господарськими, побутовими будівлями та спорудами, розташованого за адресою: м. Снігурівка, пров. Шевченка, 9.
  5. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради земельної ділянки площею 0,0477 га, розташованої за адресою: м. Снігурівка, пров. Шевченка, 9.
  6. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради земельної ділянки площею 0,1000 га, розташованої за адресою: м. Снігурівка, пров. Шевченка, 9.
  7. Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачені для продажу в 2019 році на земельних торгах, які проводяться у формі аукціону, в межах м. Снігурівка Миколаївської області.
  8. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (загальною площею 0,006 га або 60 кв.м.), що розташована за адресою: Україна, Миколаївська обл., Снігурівський р-н., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 та встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки.
  9. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (загальною площею 0,0065 га або 65 кв.м.), що розташована за адресою: Україна, Миколаївська обл., Снігурівський р-н., м. Снігурівка, вул. Суворова, 104 та встановлення стартової ціни продажу земельної ділянки.
  10. Про погодження затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах в межах території Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.
  11. Про надання дозволу громадянину України Деркач М.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Шевченка, 79.
  12. Про передачу громадянці України Заморій Л.І. в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Остапа Вишні, 46 “а”  в м. Снігурівка Миколаївської області.
  13. Різне.
Поширити в соціальних мережах: