«Мастер-Шеф. Діти» у ЗДО № 3

Дитинство – це чарівний світ, у якому дитина мріє, фантазує, радіє простим речам, дізнається про навколишній світ та засвоює нові знання. Саме тому у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» пройшло заняття-розвага «На кухні Мастер-Шеф. Діти». Під керівництвом вихователівТімуш І.І. та Короленко О.С. діти ІІ молодшої групи «Чомусики» закріпили свої знання про професію кухаря, знайомилися з виробами кулінарії, з різними техніками нарізання та приготування страв української кухні, дізнавались про корисні та шкідливі продукти.

Під час  розваги діти набули знань з приготування різних страв та показали свої кулінарні вміння у приготуванні яблуневого соку. Повторивши правила безпечної поведінки, трудилися над приготуванням корисного овочевого салату – вінегрету та фруктового шашличку. Увесь  конкурс супроводжувався відеопоказом етапів приготування страв, танцювальною композицією від товаришів, які заохочували до роботи і піднімали кулінарний дух у маленьких учасників. Судді дегустували страви, які  приготували  команди та гідно оцінили їх.

«Кулінарна битва»  завершилась перемогою усіх команд.

Розвага вдалася на славу. Показавши обізнаність у приготуванні різних страв та отримавши позитивні емоції, маленькі кухарчуки відчули себе справжніми зірками «Мастер-шефу», про що свідчили їхні щасливі посмішки та радісні обличчя. Така визначна подія запам’ятається надовго!!!

К.Бондаренко

Вихователь-методист ЗДО № 3

м.Снігурівка

Поширити в соціальних мережах: