Скликання XLIII позачергової сесії Снігурівської міської ради

23 жовтня 2018 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради по вул. Жовтнева, 124 в м. Снігурівка відбудеться пленарне засідання XLIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

1. Про внесення змін в рішення ХLІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 07 вересня 2018 року № 14 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “С.ЕНЕРДЖІ-МИКОЛАЇВ” в довгострокову оренду терміном на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  із земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності в межах території м. Снігурівка Миколаївської області.”
  2. Про внесення доповнення до заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2018 рік, затверджених рішенням ХХХІІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 22.12.2017р. № 7.
  3. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік.
  4. Про погодження КП ”Снігурівський благоустрій” придбання автомобіля.
  5. Про встановлення Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП ”Снігурівський комунальник”.
  6. Про Порядок списання об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Снігурівка.
  7. Про внесення змін у додаток № 1 до рішення ХХІІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 22.12.2017р. № 28 ”Про затвердження структури та чисельності працівників Снігурівської міської ради”.
  8. Про придбання житлового будинку та земельних ділянок, розташованих за адресою: Миколаївська обл., пров. Шевченка, 9.
  9. Про обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Снігурівка.
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на якій розташовано житловий будинок громадянки України Розумної-Ілюхіної І.В. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Братня, 59 та передачу земельної ділянки безоплатно у власність.
  11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на якій розташовано житловий будинок громадянки України Силкіної А.Л. в межах території м. Снігурівка, вул. Центральна, 16 Снігурівського району Миколаївської областіта передачу земельної ділянки безоплатно у власність.
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), на якій розташовано житловий будинок громадянина України Татаренка О.В. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, 59 та передачу земельної ділянки безоплатно у власність.
  13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності громадянки України Селіванової М.Д. цільове призначення якої змінюється з для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на будівництво та обслуговування будівель торгівлі за адресою: вул. Центральна, 104 а м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області.
  14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності громадянина України Кондратьєва О.О. цільове призначення якої змінюється з для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на будівництво та обслуговування будівель торгівлі за адресою: вул. Валерія Бойченка, 66 м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області.
  15. Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії Снігурівської міської ради ІV скликання від 29.12.2004 року № 7 “Про зміну цільового призначення частини присадибної ділянки для комерційного використання (розміщення магазину) ПП Шевченко Л.В.
  16. Про внесення змін в рішення ХХХVІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 21 травня 2018 року № 23 “Про надання дозволу Миколаївській обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель громадських організацій із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Весняна,19 в м. Снігурівка Миколаївської області”.