Увага!

За інформацією філії  Снігурівського району АТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

25.10.2018 з 10.00 до 17.00 год.  – мікрорайон «Лісопитомник».

Депутатська криза

16 жовтня 2018 року о 14:00 год. повинно було розпочатися пленарне засідання XLIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, однак в черговий раз не спромоглися з’явитися депутати Бастан Н.П., Берест Л.В., Бунчук С.А., Воробйов О.О., Воронова Л.М., Гончаренко М.М., Дигало Є.В., Жигалко О.М., Журавель В.І., Казьмірук Н.І., Мороз О.В. та Чернов П.А., тому вкотре питання, важливі для територіальної громади нашого міста, залишилися нерозглянутими.

Отже, не вдалося внести зміни до міського бюджету на 2018 рік, а це означає, що:

• 410 000 грн. в якості складових заробітної плати не отримали педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Снігурівки, внаслідок чого вони виявилися позбавленими головного джерела доходу та основи матеріального добробуту членів їх сімей;
  • 41 550 грн. не було виділено на ремонт системи опалення в ДНЗ № 1, що поставило під загрозу здоров’я дітлахів, які відвідують цей садочок;
  • 80 400 грн. в якості матеріальної допомоги не отримають найбільш соціально незахищені верстви населення, а також онкохворі, яким, на думку згаданих вище депутатів, зараз лікуватися, мабуть, непотрібно;
  • 2  343 489 грн. субвенції не прийнято на придбання соціального житла для осіб з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тож очевидно, що деякі депутати взагалі не турбуються про цю вразливу категорію;
  • 108 000 грн. не було виділено на придбання службового автотранспорту для КП ”Снігурівський комунальник”.

Крім того, чимало мешканців міста не змогли приватизувати земельні ділянки під власними житловими будинками, у зв’язку з чим вони позбавлені можливості звернутися до нотаріусів для прийняття спадщини, оформлення договорів купівлі-продажу тощо. Також бюджет міста продовжує недоотримувати доходи від ТОВ ”С-ЕНЕРДЖІ.МИКОЛАЇВ” в якості орендної плати за використання земельної ділянки територіальної громади.

Вже відомо, що на 23 грудня 2018 року призначено перші вибори до Снігурівської ОТГ, тож шановні мешканці міста, будьте уважними під час голосування і коли побачите в бюлетенях прізвища, про які було зазначено вище, сто разів подумайте.

Інформацію про особисті “досягнення” деяких депутатів Снігурівської міської ради за час їхнього перебування у складі депутатського корпусу (для чого, власне, вони і намагалися потрапити до нього) ми висвітлимо пізніше.

День українського козацтва у ЗДО № 3

З нагоди Дня захисника України у дитячому садочку № 3 «Ромашка» відбулося свято національно-патріотичного спрямування «Козацькому роду нема переводу», підготовлене вихователем Короленко О.С. та музичним керівником Білою Л.О

Метою заходу стало ознайомлення дітей з життям запорізького козацтва, виховання поваги до наших предків, любові до рідного краю, волі до перемоги та організованості.

У яскравому козацькому вбранні (шароварах та вишиванках) хлопчики із старшої групи «Дзвіночки» змагалися між собою у спритності та швидкості. І хоча на Січі жінок не було, але козацькі подруги-дівчатка підготували танцювальний подарунок своїм хоробрим воїнам.

Завдяки проведеному заходу у дітей зросла повага до культури і традицій українського народу, зміцніла любов до неньки-України, розкрилася частинка душі кожного вихованця, з якої зростає справжня особистість.

К.Бондаренко

Вихователь-методист ЗДО № 3