У 2018 році Снігурівка відзначила 206-у річницю від дня заснування. Першим заходом з нагоди святкування цієї знаменної дати став турнір з шахів, який відбувся 06.10.2018 року в Будинку творчості дітей та юнацтва. В турнірі  прийняли участь розумні та талановиті юнаки і дівчата різних вікових категорій. Призові місця посіли: Федчерова Є., Деркач К., Галушко Д., Муравка Є., Котарба М., Павлосюк К., Снігірьов Д., Тюпало А., Дубчак М., Приходько Д.. Водославський В., Хоменко О. Переможці отримали грамоти та подарунки.

Осіннього теплого дня 07.10.2018 року відбулася основна програма святкування, яка з самого ранку зарядила мешканців міста бадьорістю та піднесеним  настроєм.

В цей день було проведено VІ-у виставку голубів та іншої декоративної птиці, проведення якої стало для Снігурівки вже своєрідною традицією. Птахи заворожували око та радували своїм різноманіттям. Також на виставці можна було побачити різні породи кролів та придбати різноманітні сорти фруктових дерев та троянд. Особлива подяка організатору цієї виставки Лавру Валерію Вікторовичу за значний особистий вклад та активну участь в організації і проведенні виставки голубів.

Працівниками Снігурівської міської ради. Першотравневої сільської ради, колективами та батьками дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніми школами та Снігурівським професійним ліцеєм було організовано ярмарок, на якому можна було придбати різноманітні солодощі, хлібобулочні вироби, фрукти, декоративні вироби, гарячу каву або чай. Святковий настрій під час ярмарку підтримували артисти з міста Миколаїв.

Вподобаний глядачами з минулого року турнір з армрестлінгу, в цьому році прикрасили своєю участю сильні духом дівчата, серед яких призові місця посіли: Федорова І., Бессараб Н., Кожевнікова І. А серед чоловіків абсолютним чемпіоном став Руденко М.

В цей же час на міському стадіоні «Колос» за підтримки депутата міської ради Фалька О.М. проходив футбольний матч серед мешканців міста, які після запеклої боротьби на футбольному полі відзначили гру смачною та духмяною юшкою.

Для маленьких відвідувачів, які прийшли на святкування, було встановлено різноманітні атракціони. Діти також мали змогу відчути себе справжніми водіями та покататися на машинках. Тут можна було придбати солодку вату, попкорн та іграшки.

В районному будинку культури відбувся концерт Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії. Розпочався концерт зі слів привітання міського голови Голоблі Леоніда Миколайовича, який побажав мешканцям міста міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Після привітань переможцям конкурсу на кращу прибудинкову територію серед об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та індивідуальних домоволодінь було вручено грошові сертифікати для придбання будівельних матеріалів (1 місце – ОСББ “Будівельник” та “Світанок”, 2 місце – ОСББ “Сузір’я” та “Уют”, 3 місце – ОСББ “Барвінок”). Актори театру зірвали овації залу своїм прекрасним співом, гарними та артистичними танцями, дивовижною професійною грою. Глядачі ще довго обговорювали прекрасну гру та чудову виставу акторів.

Після виступу театру біля Районного будинку культури для всіх присутніх провели концерт запальні дівчата із шоу групи Бон-Парі, які зірвали овації присутніх глядачів. Виступ пройшов на одному подиху і залишив всіх з позитивними емоціями.

Цей хвилюючий та чарівний день скінчився святковим салютом.

Дякуємо всім, хто не залишився байдужим і взяв участь у виставці та мешканцям міста, які прийшли на святкування дня народження міста Снігурівка.

Поширити в соціальних мережах: