Турнір з дзюдо до дня міста Снігурівкa

7  жовтня 2018  року  на базі Снігурівської ДЮСШ  відбувся  Відкритий  турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи  президента спортивного клубу Валерія Антоновича Кіптика присвячений Дню міста Снігурівкa.  На це спортивне свято прибули команди з міст Одеси, Херсону, Миколаєва , Покров (Дніпропетровська обл.), Черкаси, Чернігова,  Голої  Пристані, Олешки, команда збірної Молдови, смт Березнегувате та з сіл  Кавказу, Баратівки,  Горохівки, Першотравневого, Калинівки, Новопетрівки, Бурханівки.

Урочисто пройшла церемонія відкриття змагань. До учасників спортивного свята  з привітаннями  звернулися  голова міської ради Голобля Л.М., депутат міської ради Ткаченко О.М., віце-президент клубу  Сергеюк В.І., головний суддя змагань, суддя національної категорії, Заслужений тренер України Ю.М. Тімашков, які  побажали дітям успіхів на татамі та в житті.

Змагання закінчилися. У підсумку змагань високу спортивну майстерність продемонстрували команда Снігурівських  дзюдоїстів. Після фінальних схваток команда ДЮСШ  м. Снігурівки вийшла на І загальнокомандне місце. Другими у командному заліку стали спортсмени  з міста Одеси,  третіми – команди міст Миколаєва, Херсона.

Серед Снігурівчан чемпіонами  змагань у своїх вікових і вагових категоріях стали А. Зіньковська, В. Левицька, М. Семенова, А. Пантак, О. Ліснича, М. Зіньковський, М. Кузенков, Ю. Кондратюк, В. Левицький; на другу сходинку піднялися  П. Катано, О. Катрич, К. Семенова, В. Бескровний, О. Фіцай; бронзові медалі завоювали Л. Штукун, Марія Сергеюк, Б. Кравченко, І. Віюк, Е. Сабатін, М. Сергеюк,  Ю. Новосад,  С. Новосад, В. Лопатньов, К. Гладиш, А. Поночевський, І. Віюк.

Переможці та призери змагань традиційно були нагородженні грамотами, медалями, кубками.

Кубками  за волю до перемоги нагороджені Кирил Ткаченко, Максим Пархоменко, Андрій Гунько, Максим Сергеюк, Андрій Берест.

Нагородження провели депутат міської ради О.М. Ткаченко, віце-президент спортклубу  В.І. Сергеюк, тренер ДЮСШ С.О. Саган.

Допомогу у проведенні турніру надали народний депутат України І.В. Бриченко, колишні вихованці ДЮСШ О.Шатков, І. Самойленко, О. Сергеюк та фермер з Березнегуватсько району, ветеран спорту В.Г. Баньковський.

методист Снігурівської ДЮСШ, Т.Засєченко