Молоде покоління вже випробовує новий шаховий стіл.

Депутати проти Снігурівки

Сьогодні, 4 жовтня 2018 року повинно було відбутися пленарне засідання XLII сесії Снігурівської міської ради 7 скликання. До його початку в залі зареєструвалося 14 депутатів, тобто мінімально необхідна кількість для того, щоб сесія була правомочною (всього до міської ради обрано 26 депутатів).

Засідання розпочалося у звичному робочому режимі, однак після розгляду вже першого питання порядку денного місце проведення сесії з невідомих причин покинув депутат Жигалко О.В. Таким чином сесія виявилася неправомочною і міський голова вимушений був закрити її засідання. Отже нерозглянутими залишилося 11 питань із 12, в тому числі про внесення змін до міського бюджету, до заходів по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста, а також питання у сфері земельних відносин. Вкотре мешканці Снігурівки не дочекалися рішень з приводу приватизації земельних ділянок, зміни їхнього цільового призначення тощо. Також невирішеним залишилось питання про виділення з бюджету грошових коштів на матеріальну допомогу мешканцям міста, в тому числі онкохворим та виплату деяких складових заробітних плат з нарахуваннями працівникам дошкільних навчальних закладів.

Крім того, депутат Дигало Є.В. утрималася під час голосування по питанню про внесення змін в рішення ХLІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 07 вересня 2018 року № 14 про передачу ТОВ “С.ЕНЕРДЖІ-МИКОЛАЇВ”  в оренду земельної ділянки для розміщення об’єктів енергогенеруючих підприємств, у зв’язку з чим бюджет міста недоотримає кошти від орендної плати, яка мала б надходити від ТОВ “С.ЕНЕРДЖІ-МИКОЛАЇВ” за використання зазначеної земельної ділянки, які в свою чергу можна було б використати на вирішення різноманітних питань життєдіяльності територіальної громади міста.

В черговий раз на засідання сесії не з’явилися такі депутати: Казьмірук Н.І., Берест Л.В., Гончаренко М.М., Мороз О.В., Бунчук С.А., Воробйов О.О. та Журавель В.І. Не з’явилися і повідомили про свою відсутність Бастан Н.П., Воронова Л.М., Лебедєв К.М. та Явтушенко Н.М.

Які можна зробити з цього висновки? Народні обранці не переймаються проблемами громади, а пішли у депутати тільки для того, щоб вирішувати власні приватні інтереси і тому не ходять на засідання сесій, на яких розглядаються нецікаві особисто для них питання? Народні обранці навмисно саботують роботу міської ради і блокують вирішення важливих питань, щоб в подальшому мати змогу критикувати міську владу за те, що нібито нічого не робиться? Істина завжди поруч.

З метою створення комфортного середовища для мешканців міста Снігурівка і підтримання його естетичного вигляду 3 жовтня 2018 року силами працівників фізичної особи-підприємця Кожанова О.Ю. за кошти міського бюджету та на замовлення комунального підприємства “Снігурівський благоустрій” біля тротуару по вулиці Центральній (ремонт якого зараз проводиться) встановлено незвичайні лавки та столики з мармуру, які з впевненістю можна назвати справжніми арт-об’єктами. Їхньою особливістю є те, що на столиках зображено герб  Снігурівки та гральні дошки. Тепер мешканці міста матимуть змогу не тільки відпочити у тіні дерев, що ростуть вздовж центральної вулиці, а ще й урізноманітнити своє дозвілля, зігравши в шахи або шашки.

Наполегливо просимо містян дбайливо ставитися до цих нових елементів благоустрою та не псувати спільне майно територіальної громади.