1 жовтня 2018 року жителю м. Снігурівка ветерану Другої світової війни Костюку Володимиру Овдійовичу виповнилось 100 років. Цьо­го дня, окрім привітань від рідних та близьких,  він прий­мав щирі поздоровлен­ня, квіти та подарунки від міського голови Голоблі Л.М. та першого заступника міського голови Поскрипки О.Л., які побажали йому міцного здоров’я, родинного затишку, радості й добра.

Ювіляр був розчулений щирою турботою та увагою міських очільників до його поважного віку й гідного життєвого шляху.

Снігурівська міська рада стала учасником Проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст»

В рамках проекту, що реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом, на конкурсних засадах АМУ відібрала 10 територіальних громад для участі у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст». Серед інших одну з найвищих оцінок отримала і Снігурівська міська рада, яка відповідно стала учасником даного Проекту.

Робота з його реалізації  розпочнеться у жовтні 2018 року після завершення конкурсного відбору кваліфікованих експертів, що спеціалізуються на розробленні стратегічних та програмних документів.

Довідково. Для участі у конкурсі  надішло 76 заявок  з 22 областей:
Волинська – 2; Дніпропетровська – 7; Донецька – 7; Житомирська – 2; Запорізька – 4; Івано-Франківська – 4; Київська – 6; Кіровоградська – 3; Луганська – 4; Львівська – 3; Миколаївська – 2; Одеська – 1; Полтавська – 1; Рівненська – 4; Сумська – 5; Тернопільська – 4; Харківська – 2; Херсонська – 4; Хмельницька – 3; Черкаська – 4; Чернівецька – 2; Чернігівська – 2.
15 заявок не відповідають умовам конкурсу і  були зняті з розгляду. 61 заявку було опрацьовано комісією, 10 з них отримали найвищі оцінки.