Свято Осені у ЗДО №3

Ходить осінь по садах

Ходить усміхається

Ніби в казці швидко так

Кольори міняються

Під таким гаслом пройшло свято Осені у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка», підготовлене вихователем Бєлогубовою С.В. та музичним керівником Білою Л.О.

Діти середньої групи «Сонечко» із задоволенням співали пісні, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Свою танцювальну майстерність діти показали в таночках «Хмаринки» та з парасольками. Дуже вміло театралізували: «варили борщ з всіх інгредієнтів» та  «запрошували на гостину». Оригінальні вбрання звірят, овочів, горобини та боровичків переносили присутніх у казкове дитинство.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь (вихователь Бей Н.І.), яка розважала малят таночками та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами – смачними яблучками. Цікавим сюрпризним моментом став прихід скуйовдженого Опудала (вихователь Михайлюченко О.І.),  яке завітало до малят з веселощами та розвагами.

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створювали емоційно – позитивний настрій, естетичний розвиток, знайомили дошкільнят з рідною природою, навчали змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведений даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.

К.Р. Бондаренко

Вихователь-методист ЗДО № 3

м. Снігурівка

Поширити в соціальних мережах: