На території міста Снігурівка продовжують реалізовуватися проекти з будівництва високотехнологічних джерел відновлюваної енергії – сонячних електростанцій. Інвесторами виступають ТОВ “ЕВЕРІ” та ТОВ “С. ЕНЕРДЖІ-МИКОЛАЇВ”. Позитивний вплив від їх впровадження  важко переоцінити, адже, наприклад, екологічний ефект полягатиме в тому, що колись захаращені території, на яких росли чагарники та постійно утворювались стихійні сміттєзвалища, приводяться до належного естетичного вигляду і відтепер будуть охайними та впорядкованими.

Крім того, створення нових постійних робочих місць на об’єктах дозволить певним чином вирішувати соціальну проблему із забезпеченням оптимальної та високопродуктивної зайнятості працездатних громадян. А найголовніше – міський бюджет міста Снігурівка отримуватиме додаткові грошові надходження у вигляді орендної плати та податків, що дозволить залучити їх на вирішення різноманітних питань у життєдіяльності територіальної громади Снігурівки (наприклад, за оренду однієї із земельних ділянок міський бюджет вже отримує 63 013 грн. на місяць).

Приємно, що такі потужні інвестори обрали наше місто для реалізації своїх проектів, тож сподіваємося, що цей переконливий аргумент слугуватиме в майбутньому для залучення інших потенційних компаній, які змінюватимуть Снігурівку на краще.

Переваги сонячних електростанцій:

• використання безкоштовної, відновлюваної енергії, доступної практично в необмежених обсягах – сонячного випромінювання. Його, крім іншого, немає необхідності доставляти до місця генерації електрики;
  • висока надійність – сучасні сонячні батареї можуть ефективно експлуатуватися приблизно протягом 25 років. Крім того, станція не має рухомих/обертових частин, які особливо швидко зношуються і вимагають заміни;
  • низькі витрати на експлуатацію;
  • технічне обслуговування сонячних станцій для підтримки працездатності станції дуже маловитратне і не вимагає проведення трудомістких дорогих операцій;
  • обсяги генерації електроенергії в кілька разів перевершують ті, які були витрачені для її виробництва.

Поширити в соціальних мережах: