До уваги керівників та фахівців підприємств, установ, організацій району різних форм власності і господарювання!

З метою інформування роботодавців та їх працівників про найбільш ефективні способи дотримання норм законодавства про працю фахівцями управління Держпраці у Миколаївській області буде проведено семінар з наступних питань:

• дотримання вимог законодавства про працю юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю;
  • проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг та компенсацій за роботу у важких та шкідливих умовах праці;
  • деякі питання державного ринкового нагляду;
  • дотримання норм законодавства про охорону та гігієну праці.

Запрошуємо керівників та фахівців підприємств, установ, організацій різних форм власності і господарювання до участі в семінарі, який відбудеться 9 жовтня 2018 року о 10:00 в приміщенні Снігурівської районної державної адміністрації за адресою: вул. Центральна, 72 (І поверх, зал засідань).

Снігурівської райдержадміністрації