Життя в ритмі спорту

Життя в ритмі спорту – це запорука  здоров’я і підтримка відмінної фізичної форми на довгі роки.

15 вересня 2018 року в м.Снігурівка відбулась ІІ районна спартакіада, присвячена Дню фізичної культури та спорту, яка вдруге довела, що  м.Снігурівка має свої спортивні таланти.

Змагання відбулись у таких дисциплінах – легкоатлетичний біг, волейбол, міні-футбол, теніс настільний, гирьовий спорт, перетягування канату та шашки.

Серед всіх команд району, які прийняли участь в спартакіаді, найкращою стала команда Снігурівської міської ради.

У п’яти видах змагань із семи спортсмени Снігурівки зайняли перші місця, а в двох інших – призові.

Талановита шахиня Мільковська І., яка багато років навчає підростаюче покоління майстерності гри в шахмати та шашки, підтвердила свої здібності, зайнявши І місце в змаганнях з шашок серед жінок. Руденко М., який у вільний час полюбляє грати в шашки, став бронзовим призером у змаганнях з шашок серед чоловіків.

Шевченко С. – досвідчений спортсмен, справжній богатир, який дав фору молодим спортсменам, перевищивши їх показники майже вдвічі, отримав І місце у змаганням з гирьового спорту.

Молодий, спритний, віртуозний тенісист Бамбуца Р. легко та без надмірних зусиль зайняв перше місце у змаганнях з настільного тенісу. На досить високому рівні в цьому виді спорту серед жінок виступила Дмитрусенко Д., завоювавши ІV місце.

У важкому, але видовищному виді змагань – перетягуванні канату, взяли участь Шевченко С., Лєженцев М., Короткий О., Цибульський В., Руденко М.(син), Руденко М. (батько),  які в підсумку посіли ІІ місце.

Перше місце у змаганнях з футзалу посіла команда м. Снігурівка у складі Артюшенко О., Бондюченко С., Левченко С., Химич І., Здражевський Є., Чугай А., Варакса В., Пилипюк В. У пів-фіналі снігурівчани здолали супротив збірної Широківської територіальної громади, перемігши з рахунком 9:1. У запеклій фінальній боротьбі команда Снігурівки перемогла команду Василівської сільської ради з рахунком 7:3. Злагодженість між гравцями та командний дух призвели наших спортсменів до перемоги у напружених футбольних баталіях.

Команда з волейболу серед чоловіків, до складу якої увійшли Долина С., Закусілов А., Кушнір М., Долина В., Кряквін А., Гридаш Д., Юзва В., Форошовський М., показала високий рівень професіоналізму, перемігши в запеклій боротьбі команду Широківської територіальної громади. Завдяки особистому вкладу кожного волейболіста команда завоювала І місце.

У легкоатлетичному забігу на 100 м. взяв участь Заєць Д., який з дитинства захоплювався та займався легкою атлетикою. Відмінна фізична підготовка допомогла Дмитру вибороти ІІІ місце серед чоловіків – учасників спартакіади.

Дмитрусенко Д. – дівчина-вогник, оптимістка, завжди усміхнена, завжди готова до будь-яких випробувань, зайняла ІІІ місце в легкоатлетичному забігу на 60 м.

Снігурівська міська рада висловлює щиру подяку всім членам команди м.Снігурівка, які відгукнулись на запрошення та, не дивлячись на негоду, взяли участь в спартакіаді та вибороли заслужену перемогу!

Закликаємо всіх мешканців м.Снігурівка долучитися до здорового способу життя, не відкладати заняття спортом на понеділок, на «після свят» або до поїздки у відпустку. Почніть займатись спортом вже зараз!

Чекаємо Вас на наступній спартакіаді!

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення – регуляторного акту

07 вересня 2018 року на засіданні XLI позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання прийнято рішення № 4 «Про прийняття проекту рішення «Про обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Снігурівка»:

Прийняття проекту про заборону на продаж алкогольних напоїв

Пропонуємо взяти участь в його обговоренні.

Тел. для довідок: (05162) 2-13-60;

Адреса електронної пошти: rada-sng@ukr.net;

веб-сторінка міської ради: snigiryevka-rada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 30 днів від дати публікації цього повідомлення в письмовому вигляді за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.