Міська рада Снігурівки оголосила конкурс на новий автобусний маршрут по місту “Райвійськомат – Хлібозавод”.

Снігурівська міська рада оголошує конкурс на здійснення пасажирських перевезень на міському маршруті загального користування № 5 «РВК – Хлібозавод» в звичайному режимі. Режим руху: з 6.45 год. до 18.02 год. щодня. Інтервал: кожні 28 хв.

Ознайомитися з умовами конкурсу, отримати необхідну інформацію по об’єкту конкурсу та одержати бланки документів для участі у конкурсі можна в робочі дні в приміщенні міської ради за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 з 8:00 до 17:00 год. Строк прийняття документів для участі у конкурсі – 30 календарних днів від дати публікації цього оголошення. Засідання конкурсного комітету відбудеться на 10-ий робочий день після проходження строку, встановленого для прийняття документів на участь у конкурсі, в приміщенні міської ради о 10.00. Плата за участь у конкурсі – 1367 грн.

Тел. для довідок: (05162) 2-13-60, ел. пошта: rada-sng@ukr.net