День місцевого самоврядування


07 грудня 2011 року 0 10-00 год. в приміщенні Снігурівської міської ради відбулась урочиста ХХІІ позачергова сесія міської ради 6 скликання. Сесія була присвячена святкуванню Дня місцевого самоврядування в Україні. На ній виступили з привітаннями Бунчук Сергій Васильович – голова Снігурівської райдержадміністрації та Козирєв Валерій Григорович – голова Снігурівської районної ради. Головою Снігурівської РДА Бунчуком Сергієм Васильовичем було нагороджено міського голову Ларченка Олександра Анатолійовича та депутата міської ради Фалька Олександра Михайловича за вагомий внесок у розвиток територіальної громади міста. Почесною грамотою також було нагороджено і депутата міської ради Кухту Івана Васильовича, яку вручив Козирєв Валерій Григорович – голова Снігурівської районної ради. За багаторічну роботу в органах місцевого самоврядування Андрющенко Тетяні Григорівні – секретарю міської ради від Асоціації міст України та громад було вручено медаль. Також Асоціація міст України та громад нагородила подяками депутатів міської ради Мороза Олександра Володимировича та Зиму Анатолія Григоровича.
Міським головою Ларченко Олександром Анатолійовичем з нагоди Дня місцевого самоврядування також було нагороджено деяких депутатів міської ради, а саме: Котовича Андрія Анатолійовича, Сайко Наталію Миколаївну, Телещука Олександра Романовича, Тропмана Олександра Валентиновича та Явтушенко Наталію Микитівну.
З привітаннями виступили і начальники комунальних підприємств міста: Петрунь Сергій Михайлович, Карпенко Віта Олександрівна та Бартковська Валентина Петрівна.
Також детутатами міської ради було вирішено і ряд нагальних питань.