Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

PostHeaderIcon

Вихователь ДНЗ № 2 Кобченко О.А. разом зі своїми вихованцями старшої групи взяла участь у безпрограшному конкурсі серед дошкільних навчальних закладів «Грайлик» і отримала книжки «Грайлик», в яких зібрані понад 100 народних пісень, дитячих вертепів та загадок. Діти с задоволенням відгадували нові загадки, розучували пісні з цих книг.

Український фольклор супроводжує дитину з перших років життя. Діти, виховані на фольклорі більш чутливі до художньо-образного слова, до рідної мови. Дитинство – період розквіту в житті людини. Це час, коли дитина подібна квітці, яка тягнеться своїми пелюстками до сонечка. Діти дуже чутливо реагують на кожне слово, сказане дорослими. Тому завдання дорослих – прищепити дітям любов до прекрасного, навчити їх умінням і навичкам гри в колективі, розвинути в дітях такі якості, як доброта, почуття товариства і благородство, почуття патріотизму до Батьківщини і рідних витоків, і книжки «Грайлик» допоможуть вихователям нашого садочка розширити світ  дитячого ігрового фольклору, щоб допомогти дітям краще зрозуміти життєві ситуації, стереотипи поведінки, а також сприятимуть соціальній адаптації.

Висловлюємо велику подяку народному депутату України Ігорю Бриченко, за ініціативи якого проходив цей конкурс, що він не байдужий до дітей і турбується про майбутнє покоління. Маємо надію що це неостанній конкурс.

Коментування вимкнено.

© Garant Service

Яндекс.Метрика