Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

PostHeaderIcon

Одним із найважливіших завдань морально-патріотичного виховання педагогів Снігурівського ЗДО №3 є прищеплення дітям любові до Батьківщини, тобто виховання патріотизму. Відповідно до річного плану роботи закладу наприкінці травня  проведено педагогічну раду «Патріотичне виховання: як зробити дієвим?».

Завідувач ЗДО Терещук О.В.  підвела підсумки навчального року, оголосила результати участі у виставці «Великодня казка в садочку «Ромашка»-2018» й представила для затвердження проект плану на літній оздоровчий період.

Вихователь середньої групи Ігнатченко Н.В. виступила з  презентацією досвіду роботи «Умови формування основ патріотизму у дошкільників», де розкрила питання актуальності і завдань патріотичного виховання у дитячому садку.

Вихователі Тімуш  І.І., Ігнатченко Н.В., Бєлогубова С.В., Кісліченко Н.М., Александрова Н.В. виступили з власними  звітами, щодо впровадження  нововведень в освітньо-виховний процес ЗДО.

Вихователь-методист Бондаренко К.Р.  провела для педагогів гру-тренінг з патріотичного виховання «Збудуймо країну разом!», у ході якої вони мали можливість переглянути відеоролик «Легенда про Україну»; виконати вправи «Виховання патріотів», «Допитливий»; «Заморочки із бочки», пограти в гру «Пісня в малюнку» й «Вгадай мелодію»; сплести з квітів вінок-патріот.

Наприкінці заходу учасники педради переглянули відеофільм з життя дитячого садка, де мали змогу побачити себе й отримати пам’ятки «Правила українського виховання».

Участь у педагогічній раді надала  педагогам бажання й наснаги засівати зерна любові до Батьківщини у дитячих серцях, плекати гідних патріотів України.

К.Р. Бондаренко

Вихователь-методист ЗДО № 3

м. Снігурівка

Коментування вимкнено.

© Garant Service

Яндекс.Метрика