Червень 2018
« Тра

PostHeaderIcon

Веселе та гучне свято відбулося 31 травня в закладі дошкільної освіти №3 «Ромашка» – свято зустрічі літа, присвячене Дню захисту дітей підготовлене вихователем середньої групи Ігнатченко Н.В. та музичним керівником Білою Л.О.

Свято розпочала завідувач  Терещук О.В., яка привітала усіх присутніх з літнім  святом та побажала щастя, миру, успіху, злагоди та літнього сонячного настрою.

Танцюючи та граючись, дітвора наче задобрювала літечко та викликала тепле, яскраве сонечко. На свято до дітей завітала яскрава Клоунесса (вихователь Александрова Н.В.), яка вдосталь розважила дітей іграми та конкурсами. На святі було весело та цікаво. Присутні відгадували загадки про літо, діти розповідали вірші, співали пісень, грали в ігри та весело танцювали.

Всі отримали позитивні емоції від барвистого свята та зустрічі з цікавими героями! Свято, приурочене Дню захисту дітей, стало яскравим початком літнього оздоровчого періоду.

Хай не сумують дітей оченята,
Хай буде в кожного родина, рідна хата,
Діти ростуть хай здорові і дужі!
Будьте, дорослі, до дітей небайдужі!

К.Р. Бондаренко,

вихователь- методист