Серпень 2018
« Лип

PostHeaderIcon

Випускне свято в дитсадку – це завжди радісна та водночас сумна подія. 25 травня у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» відбулося урочисте свято випуску дітей старшої групи «Дошкільник року – 2018». Вихователь Устінова І.В. разом з помічником вихователя Власенко С.В. проводжали 23 вихованців, чарівних хлопчиків і дівчаток, до нового життя.

Особливістю заходу була його тематика – зйомки повнометражного фільму «П’ять років ми чекали на цей день»  та програма «Садківське життя» разом з Катериною Осадчею (вихователь Тімуш І.І.). Яскраві костюми хлопчиків, строкаті сукні з пишною спідницею дівчат  додали  всім присутнім шаленого настрою.

Під час свята маленькі випускники співали пісні про дитсадок, виконували веселі, запальні таночки, декламували вірші про дошкільне дитинство. Цікавинкою став перегляд відеофільму «Наші будні у дитячому садку». Несподіванкою для дітей стала зустріч з казковими персонажами – лисою Алісою (Короленко О.С.) та котом Базиліо (вихователь Бєлогубова С.В.), які запропонували дітям виконати  батл між хлопчиками та дівчатками, та дізнатися хто в школі буде найкращий.  Менші друзі з ясельної Б групи «Чомусики» подарували випускникам і всім гостям таночок.

Вихователь Устінова І.В.  провела для батьків випускників розважальну гру «Хто зверху»  та гру під час якої з’ясовували, хто буде допомагати робити уроки та складати портфель своїй дитині. Родзинкою заходу було віртуозне виконання таночку від працівників садочку (Тімуш І.І., Короленко О.С., Устінової І.В., Власенко С.В.).

Багато теплих слів вдячності за щоденну турботу про дітей, було сказано батьками усім працівникам закладу.

Наприкінці випускного ранку завідувач ЗДО Терещук О.В.  вручила усім випускникам дипломи, вихователь-методист Бондаренко К.Р. почесні медальки, а гостем свята став митрофорний протоієрей настоятель церкви Миколая літнього отець Володимир, який   побажав дітям щасливої дороги у майбутнє самостійне, доросле життя та гарного навчання в школі.

К.Р.Бондаренко

Вихователь-методист ЗДО № 3