Липень 2018
« Чер

PostHeaderIcon

Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність — не тільки в цьому полягає Великдень у дитячому садку. Основне завдання, донести всю важливість свята, лягає на плечі вихователів — розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.

Уже з початку Великого поcту вихователі ДНЗ №7 готували дітей у дитячому садку до світлого свята і проводили тематичні заняття. Діти  розписували намальовані на папері писанки, складали, хто швидше, розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, грали в музичні ігри «Писанка», «Вгадай у кого писанка?», «Вербич», вивчали великодні вірші.

Частиною Великодніх святкувань стало музичне дозвілля  «Великодня казка», яку підготували музичний керівник Мись С.Л. з педагогами  Огородник Н.Л., Левадною А.М., Штуль О.С., Ждановою Н.С. Діти із задоволенням спілкувались із гостем свята митрофорним протоієреєм настоятелем церкви Миколая літнього отцьом Володимиром про історію Великодніх традицій, водили весняні хороводи, співали пісні про весну та писанки, грали у великодні ігри. Всі залишилися задоволеними і отримали багато незабутніх та позитивних  вражень.

Вихователь-методист ДЗО №7    Н.О.Слободянюк

Коментування вимкнено.