Червень 2018
« Тра

PostHeaderIcon

15 лютого 2018 року в  закладі дошкільної освіти № 2 святкували славне свято Стрітення «Лютує зима в лютому, але дарма, бо вже йде не до холоду, а до тепла».

В народіце свято означає зустріч Зими із Весною. Діти старшої групи разом із вихователем Старчевою С.О. із задоволенням приймали участь у святковому дійстві.

Приходу Зими раділи всі малятка, бо кожен любить зимові ігри, розваги.

Прихід Весни не був несподіванкою. Як радісно відчувати тепло сонця, спів пташок, появу тендітних квіточок.

З Весною хороводи водили, у ігри грали, танцювали, квіточки складали.

Протистояння Зими і Весни відбувалась у боротьбі за владу над природою в майбутньому. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці наших вихованців.

В цьому році свято Стрітення співпало з Масляною, а оскільки Масляна приходить не з пустими руками, а з млинцями масляними, то підвеселу українську народну музику господиня Масляна (Кисіль А.С.) пригостила всіх учасників святкування приготовленими млинцями, ­жовтими, круглими, гарячими, як сонце.

Дорослі та малята були в захваті від свята, до групп пішли в веселому настрої.

Свято відбулося. Воно подарувало гарний настій, задоволення діткам і фотографії на згадку.

Л.Бенько

вихователь-методист