Січень 2018
« Гру

PostHeaderIcon

Новий рік – найчарівніше свято, на яке з неймовірним блиском в очах очікують і діти, і дорослі. Бажанням опинитися в новорічній казці сповнений кожний – недарма до цього найрадіснішого свята року готуються заздалегідь. Група «Віночок» в закладі дошкільної освіти №7 – не виняток, тут напередодні свята створили дивовижний міні-музей ялинкових прикрас.

МІНІ-МУЗЕЙ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС (ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

Ініціатором створення тематичного міні-музею стала вихователь Н.Л.Огородник. Діти групи разом з вихователем та помічником наповнили незвичну експозицію ялинковими прикрасами виготовленими власноруч. Педагог подбала про те, щоб дітки мали можливість провести час весело і з користю, створюючи неймовірно гарні і оригінальні святкові атрибути. Власними руками були створені ялинкові іграшки із солоного тіста, намистин та атласних стрічок, з хутра та ниток, були виготовлені прикраси  використовуючи техніку декупаж на склі. В музеї представлено іграшки, виготовлені, починаючи ще з 50-х років минулого століття і аж до сьогодення. Експонати музею немов переносять його відвідувачів у часі. Коли споглядаєш усю цю дивовижну красу, блискучі, як дзеркало, ялинкові кульки, одразу ловиш себе на думці, що потрапив у дитинство.

вихователь-методист ЗДО №7 Слободянюк Н.О.

Коментування вимкнено.