Лютий 2018
« Січ

PostHeaderIcon

Однією з найважливіших складових формування дитячої особистості є мовленнєвий розвиток. Метою всіх учасників педагогічного процесу є пошук ефективних прийомів для підвищення якості мовного розвитку вихованців.

Тому відповідно до річного плану роботи у міському закладі дошкільної освіти №3  проведено засідання педагогічної ради «Мовленнєвий розвиток дітей дошкільного віку».

Завідувач закладу Терещук О.В. ознайомила присутніх з підсумками

тематичного контролю щодо мовленнєвого розвитку дошкільників. Педагоги обговорилишляхи усунення проблем та підвищення якості роботи з даного напрямку.

Вихователь Александрова Н.В. провела майстер-клас щодо впровадження інтерактивних технологій з мовленнєвого розвитку в освітній процес. Задля поповнення багажу знань педагоги виконували інтерактивні вправи «Павутинка» й «Ситуативні малюнки».

Вихователь ІІ молодшої  групи Бєлогубова С.В. представила презентацію «Використання методів та прийомів на заняттях з розвитку мовлення дошкільників».                                                                                                       Вихователь-методист Бондаренко К.Р. надала методичні рекомендації щодо впровадження педагогічних технологій та авторських методик з розвитку мовлення дошкільників у практику роботи вихователів закладу.                                         Завдяки сумісній плідній роботі систематизовано знання педагогів щодо особливостей і умов розвитку мовлення дітей у ЗДО й визначено напрямки вдосконалення подальшої роботи із зазначеної проблемної теми.

К.Р. Бондаренко,

вихователь- методист