Грудень 2017
« Лис

PostHeaderIcon

Для поліпшення правової допомоги

Ми вже повідомляли, що при міській раді діє Центр правової допомоги, котрий створено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» спільно з районною організацією інвалідів.

Днями тут було проведено засідання «круглого столу», на якому було обговорено коло питань, пов’язаних з подальшим поліпшенням юридичної підтримки найвразливіших верств населення.

Зібрання відкрив перший заступник міського голови О.М. Катков. Спеціаліст мерії О.В. Галагуз проінформувала учасників «круглого столу» про здійснену Центром роботу.

За час свого існування сюди звернулося понад 250 осіб, яким було надано безоплатну юридичну допомогу. Найчастіше громадян непокоять проблеми оформлення права власності на нерухоме майно, пільг та субсидій, питання отримання соціальних допомог та інші. Свої міркування з приводу порушених проблем висловили голова районної організації інвалідів Т.А. Васюра, приватний правник, юрист Центру А.В. Козирєва, начальник філії КП «Миколаївське міжміське бюро інвентаризації» Н.І. Волосатова, начальник реєстраційної служби Снігурівського районного управління юстиції Д.О. Князєв, начальник відділу Держкомзему у Снігурівському районі І.О. Бульба та інші.

Зважаючи на підвищений інтерес громадян до нових правових актів, вирішено видати найближчим часом спеціальний буклет масовим тиражем. В ньому буде вміщено роз’яснення стосовно порядку присвоєння кадастрового номера земельної ділянки, оформлення права власності на нерухоме майно та землю, реєстрація договорів оренди.

Це буде ще одним практичним кроком по поліпшенню правової допомоги снігурівчанам.

Коментування вимкнено.