Грудень 2017
« Лис

PostHeaderIcon

29 березня 2013 року в приміщенні Снігурівської міської ради Центром правової допомоги в місті Снігурівка, який працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» спільно зі Снігурівською районною організацією Союзу організацій інвалідів України проведено круглий стіл.

З метою налагодження спільної роботи спеціалістів установ міста зі спеціалістами Центру для надання консультацій населенню на зустріч були запрошені представники державних установ, а саме: міський голова, перший заступник міського голови та завідуючий відділу з організаційних та правових питань Снігурівської міської ради, начальник реєстраційної служби Снігурівського районного управління юстиції, начальник відділу Держземагенства у Снігурівському районі, начальник Снігурівської філії КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації».

Керівником проекту Анатолієм Зимою була презентована робота Центру правової допомоги за період його існування та зроблений аналіз звернень громадян, з метою подальшої публікації роз’яснювальних статей з більш актуальних питань в місцевій пресі. Анатолій Григорович акцентував, що з початку свого існування до Центру звернулося більше 250 осіб з питаннями різного характеру, найчастішими були:

• оформлення права власності на рухоме та нерухоме майно;
  • оформлення пільг та субсидій;
  • спадкові питання;
  • питання отримання допомоги по безробіттю та ін.

На засіданні була сформована група фахівців з 9 осіб для підготовки матеріалів для видання буклету з правового захисту соціально-незахищених верств населення. Присутніми були виділені напрямки та орієнтовні теми, які увійдуть до друку:

• оформлення права власності на нерухоме майно та земельну ділянку;
  • реєстрація договорів оренди;
  • присвоєння кадастрового номера земельної ділянки.

Дані теми були обрані спеціалістами тому, що з початку року стало не зовсім зрозумілим для населення, яким чином оформлюється право власності на оселю чи реєструються договори оренди земельних ділянок, адже з Бюро технічної інвентаризації (БТІ) та Держкомзему частково забрали функції по впорядкуванню вищезазначених питань і при цьому на сьогодні немає реального досвіду роботи у їх вирішенні через Державну реєстраційну службу та нотаріальні контори, яких зараз уповноважено вирішувати ці питання.

Підсумовуючи засідання, присутніми були визначені терміни видання статей та буклету, особлива увага була приділена створенню рубрики в районній газеті «Вісті Снігурівщини» щодо тем, які будуть відображені в буклеті.

Коментування вимкнено.