Грудень 2017
« Лис

PostHeaderIcon

24 січня 2013 року в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі пройшла зустріч (засідання президії) Снігурівської районної організації Союзу організацій інвалідів України, якою створено Центр правової допомоги, що працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
У зустрічі прийняли участь члени президії громадської організації, представники міської ради, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі та директор центру соціальної реабілітації дітей інвалідів.
На порядку денному були розглянуті питання роботи Снігурівської районної організації Союзу організацій інвалідів України протягом 2013 року.
Запрошеним була доведена інформація, стосовно загальної роботи Центру, виділено найважливіші та найактуальніші питання, які найбільш турбують мешканців не лише міста, а й усього Снігурівського району.
Кожному члену президії ради було вручено підписку на газету «Благовіст» та «Сила духу» на 3 місяці.
Керівником Снігурівської районної організації Союзу організацій інвалідів України було запропоновано організувати виїзні прийоми в Управлінні праці та соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації та Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі. Це пов’язано з тим, що на початку року люди оформлюють субсидії та допомогу на відшкодування пільг по комунальним послугам, тому вищезазначені організації відвідує велика кількість людей, які відносяться до малозабезпечених та потребують роз’яснення щодо порядку оформлення субсидії, переліку необхідних документів для отримання пільг. Багато питань виникає у осіб з обмеженими фізичними можливостями, які потребують отримання спеціальних засобів пересування, індивідуальних пристроїв та інших засобів реабілітації.
Метою виїзних прийомів є доведення до населення інформації про існування Центру, надання правової допомоги та консультацій у вирішенні вищезазначених питань.
Дані заходи вирішено провести починаючи з лютого місяця.

Коментування вимкнено.