Вересень 2017

PostHeaderIcon

Принесла у Снігурівку

Свято урочисте,

Свято, що єднає наш садок-родину

У якому так радіє наша – Україна!

Барвиста осінь зустріла дошкільнят важливим, урочистим, незабутнім святом. Початок нового навчального року –  хвилююча і радісна подія,  адже з неї починається сходження до вершин. Дошкільники та іхні батьки усміхнені,  з квітами та повітряними кульками  жовто – блакитного  кольору, поспішали на свято «День  знань», яке пройшло під гаслом  «Україна – моя Батьківщина».                                                                                                             Не обійшлось і без традиційних віршів, пісень, танців, цікавих спортивних ігор.  В дошкільному навчальному закладі № 3 «Ромашка»  1 вересня  відбулось  свято «Подорож в Країну Знань». Цього року ретельно підготувались вихованці старшої групи «Бджілка» на чолі з вихователем  Устіновою І.В,  та музичним  керівником  Білою Л.О.                                                       В святковій програмі дітям та гостям вихованці старшої групи подарували  пісню «Перший дзвоник», флешмоб «Ненька Україна»,  танок дівчаток  під запальну українську мелодію.  Веселою несподіванкою для старшачків та їх молодших глядачів був візит Баби-Яги (вихователь Бей Н.І.) на свято,  з якою згодом діти грали в гру «Повторюй за мною». Змагались у конкурсах «Крізь обруч» та «Хто більше». Ще більш цікавішим було перевтілення вихователів (Ігнатченко Н.В.,Тімуш І.І., Короленко О.С.) у дітей ясельної групи. Одягнені в дитячий одяг вони організувались у команду «Кукляшки». Разом з Командою  «Мультяшок» (діти старшої групи) грали в гру «Хто найспритніший». В змаганнях не було рівних ні «Кукляшкам» ні «Мультяшкам», тому перемогою стала дружба.                                                                 З танцювальними номерами брали  участь у святковому заході діти середньої групи «Дзвоники» на чолі з вихователем Ігнатченко Н.В.  Вихованці вразили присутніх цікавою постановкою танцю з різнокольоровими стрічками «А я живу на рідній Україні».                                  Наприкінці свята молодші вихованці (вихователь Короленко О.С.) порадували присутніх таночком парами.                                                              Цього дня у кожній віковій групі пройшли перші заняття, зміст  яких  був направлений на виховання у дошкільників патріотичних почуттів,  гордості  за нашу Україну, бажання бути вільними і незалежними, багатими  та працьовитими.                                                                                                   Увесь день яскраві фарби українських вишиванок милували всіх своєю красою. Усміхнені, щасливі діти дарували усім атмосферу свята маленьких  українців, що вже сьогодні є патріотами нашої незалежної України.

К.Р. Бондаренко, вихователь- методист ДНЗ № 3 м. Снігурівка

20170901_110253 20170901_102548 20170901_104142 20170901_102249 20170901_102009 20170901_102801 20170901_102548(1)

Коментування вимкнено.