Жовтень 2017
« Вер

PostHeaderIcon

Наприкінці листопада – початку грудня 2012-го року спеціалістами Центру правової допомоги в м. Снігурівка, який працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» спільно зі Снігурівською районною організацією Союзу організацій інвалідів України та Снігурівською міською радою проведено ряд заходів, присвячених Міжнародному Дню інваліда, який відзначався 3 грудня.
Снігурівською районною організацією Союзу організацій інвалідів України було залучено низку соціальних партнерів, які допомогли в організації вищезазначених заходів. Снігурівська міська рада, Снігурівська райдержадміністрація та райрада, управління пенсійного фонду у Снігурівському районі, Снігурівський районний центр зайнятості,  Управління праці та соціального захисту населення, приватні підприємці міста виявились небайдужими до долі та життя людей з обмеженими можливостями.
28 листопада в приміщенні Територіального центру Управління праці та соціального захисту населення Снігурівської РДА було проведено святковий захід, на якому особи, що мають вади та проблеми зі здоров’ям, мали змогу продемонструвати власні таланти. Свято розпочалося з виставки робіт інвалідів, на якій були представлені: вишивки, малюнки, вироби з бісеру та багато іншого.

Однак це були далеко не всі прояви їхніх творчих здібностей, так як в подальшому концерт був представлений номерами, які виконували люди з обмеженими можливостями: пісні, танці, читання віршів та гуморесок, виконання сценок дуже сподобалося всім присутнім.

Виконання пісні «Лаванда» Надії Орлової

Особливо вразила пісня «Мамонтенок» у виконанні братів Мул Єгора та Максима, які хворі на ДЦП.

3 грудня відбулось свято для дітей інвалідів, які відвідують дитячий реабілітаційний центр «Журавлик». Дітей привітали представники владних органів і соціальні партнери та подарували подарунки.

Привітання заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Снігурівської РДА Людмили Овчар

В свою чергу дітлахи віддячили присутнім своєю увагою, виконавши пісні і танці, а наприкінці подарували всім гостям виготовлені власноруч зірочки, запропонувавши загадати бажання та розмістити їх на уявному небі.

Свою вдячність висловили і батьки, діти яких відвідують реабілітаційний центр та подякували за те, що їх діти не залишаються поза увагою та про них згадують не лише в цей день.

Представники батьківського комітету реабілітаційного центру «Журавлик»

Коментування вимкнено.