Грудень 2017
« Лис

PostHeaderIcon

14 листопада 2012 року в приміщенні Снігурівської міської ради пройшло публічне обговорення проміжних результатів роботи Центру правової допомоги, що створений та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У зустрічі прийняли участь працівники міської ради, представники Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, члени Снігурівської районної організації Союзу організацій інвалідів України та журналісти районної газети «Вісті Снігурівщини» (8 чол) (3 представники Снігурівської міської ради, 3 представники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, члени громадської організації).

Запрошеним була доведена інформація, стосовно загальної роботи Центру, виділено найважливіші та найактуальніші питання, які найбільш турбують мешканців не лише міста, а й усього Снігурівського району.

Спеціаліст міської ради по роботі з молоддю та спорту Ірина Карабут доповіла про ситуацію в місті стосовно проблемних сімей та сімей, які виховують 3-х і більше дітей. Як виявилося дана категорія населення найчастіше звертається до Центру правової допомоги із проблемами вирішення питань соціального забезпечення (оформлення субсидій, надання матеріальної допомоги).

Керівником Снігурівської районної організації Союзу організацій інвалідів України було запропоновано організувати виїзні прийоми по місту в сім’ї, де проживають діти інваліди, адже навіть якщо люди і знають про роботу Центру то не завжди наважуються зателефонувати або відвідати його. А як відомо дана категорія найбільш вразлива та потребує допомоги.

Даний захід вирішено провести протягом грудня місяця та приурочити до всесвітнього Дня інваліда.

Коментування вимкнено.