Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

PostHeaderIcon

 

 

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 29 серпня 2012 р. № 202
Про прийняття проекту рішення
«Про затвердження Положення про
порядок встановлення за погодженням
з власниками зручного для населення режиму
роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного
господарства та сфери послуг в м. Снігурівка».

Відповідно до п. п. 1, 4 п. «б» ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 року №219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», з метою регулювання заходів щодо профілактики та протидії пияцтву і алкоголізму, недопущення перебування неповнолітніх в нічний час в закладах масового відпочинку і як наслідок порушення громадського порядку та спокою громадян в нічний час, виконком міської ради

Вирішив:

1. Прийняти проект рішення «Про затвердження Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка» (додається).
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка» на інформаційних щитах та офіційному інтернет-сайті Снігурівської міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Каткова О.М.

Міський голова О.А. Ларченко

ПРОЕКТ

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від ____________ 2012 р. № ____
Про затвердження Положення про
порядок встановлення за погодженням
з власниками зручного для населення режиму
роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного
господарства та сфери послуг в м. Снігурівка.

Відповідно до п. п. 1, 4 п. «б» ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 року №219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», з метою регулювання заходів щодо профілактики та протидії пияцтву і алкоголізму, недопущення перебування неповнолітніх в нічний час в закладах масового відпочинку і як наслідок порушення громадського порядку та спокою громадян в нічний час, виконком міської ради

Вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Каткова О.М.

Міський голова О.А. Ларченко

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення №202 виконавчого комітету
Снігурівської міської ради
від 29.08.2012р.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я
про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для
населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка

1. Загальні положення.
1.1. Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у місті Снігурівка (далі – Положення) розроблено відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»; постанов Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», від 16.05.1994 року №313 «Про затвердження правил побутового обслуговування населення»; наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 року №219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України Міністерства внутрішніх справ України Державної податкової адміністрації України Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.2002 року №57/188\84/105 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках».
1.2. Дія Положення поширюється на усі суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Снігурівка.
1.3. Це Положення визначає організаційно-правові засади порядку встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг (як стаціонарних, так і тимчасових) для здійснення підприємницької діяльності розташованих на території міста Снігурівка та встановлює граничний термін роботи закладів:
1.3.1. Дискотек, розташованих в житловому масиві:
а) в літній період до 02:00 години;
б) в зимовий період до 01:00 години.
1.3.2. Торгових точок, закладів ресторанного господарства, комп’ютерних залів та інших розважальних закладів, розташованих в житловому масиві, до 01:00 години протягом всього року.
1.3.3. Цілодобовий режим роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг, розташованих в житлових будинках, в тому числі в прибудованих до них та підвальних приміщеннях – заборонено.
1.3.4. Об’єктам торгівлі, закладам ресторанного господарства та сфери послуг, дискотекам, розташованим на території м. Снігурівка поза житлового масиву режим роботи встановлюється з врахуванням зручного для населення режиму роботи, норм благоустрою та громадського порядку.
1.4. Згідно статті 24 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Снігурівка у нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об’єктах забороняється гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

2. Порядок встановлення за погодженням режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка.
2.1. Суб’єкт господарювання (або уповноважена ним особа), який має намір погодити режим роботи об’єкта, подає до Снігурівської міської ради заяву (клопотання) щодо погодження зручного для населення режиму роботи (у заяві (клопотанні) обов’язково необхідно вказати всі реквізити заявника: повне найменування/прізвище, ім’я, по-батькові, юридична, поштова адреси, контактні телефони, адреса електронної пошти тощо) об’єкта торгівлі, закладу ресторанного господарства та сфери послуг.
2.2. До заяви додаються такі документи:
– правоустановчі документи заявника:
а) для юридичних осіб:
– ксерокопія статуту або положення;
– ксерокопії інших установчих документів (свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, довідки зі статистики, витягу та довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України тощо);
– документ, що підтверджує повноваження заявника, що представляє інтереси юридичної особи;
б) для приватних підприємців:
– ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду;
– ксерокопія свідоцтва про реєстрацію ФОП;
– ксерокопія свідоцтва про сплату єдиного податку ( при загальній системі оподаткування необхідна сплата за відкриття торгової точки в залежності від площі);
– ксерокопія документів на приміщення, де відкривається торгова точка (ксерокопії договору купівлі-продажу, акту вводу в експлуатацію чи сертифікату відповідності будівлі, декларації про готовність об’єкту (торгової точки) до експлуатації, договір оренди, свідоцтва про право власності тощо);
– ксерокопія правоустановчих документів на землю (свідоцтво на право власності, договір оренди, акт на постійне користування, акт на право власності);
– ксерокопія договору на вивіз сміття;
– документ на підтвердження наявності пандуса біля торгової точки.
2.3. В разі звернення суб’єкта господарювання щодо встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування, ресторанного господарства в нічний час до переліку документів, зазначеного в п.2.2. даного Порядку, суб’єкт господарювання надає:
– документ про наявність охорони, яка може забезпечити дотримання громадського порядку в об’єкті та на прилеглій до нього території;
– висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність об’єкта гігієнічним нормативам шумових параметрів; шум на об’єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби;
– погодження Снігурівського РВ УМВС України в Миколаївській області.
Погодження режиму роботи в нічний час можливо для суб’єктів господарювання, які не мають на свою адресу скарг з боку населення м. Снігурівка на організацію роботи та належним чином забезпечують дотримання громадського порядку в приміщенні і на прилеглій території.

2.4. Рішення про встановлення за погодженням та скасування режиму роботи приймається на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради.
2.5. Заявник несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної в заяві та документах, що додаються до неї.
2.6. Суб’єкт господарювання (або уповноважена ним особа) має право бути присутнім на засіданні виконавчого комітету міської ради при розгляді питання про погодження режиму роботи.
2.7. За результатами розгляду питання суб’єкту господарювання надається рішення виконавчого комітету міської ради про встановлення за погодженням режиму роботи або про його відмову.
2.8. Режим роботи вважається погодженим з дня набрання чинності рішення виконавчого комітету міської ради.

3. Підстави для відмови, у погодженні режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.
3.1. Виявлення недостовірності відомостей, наданих у документах.
3.2. Подання неповного переліку документів.
3.3. Наявність документально підтверджених порушень вимог чинного законодавства щодо порядку здійснення господарської діяльності, режиму роботи, санітарних норм, інших вимог під час роботи об’єкта.

4. Порядок скасування погодженого режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства.
4.1. Скасування погодженого режиму роботи здійснюється за рішенням виконавчого комітету міської ради з наступних причин:
4.1.1. За зверненням суб’єкта господарювання у випадку зміни виду діяльності, власника об’єкта, припинення господарської діяльності тощо.
4.1.2. У разі систематичного надходження обгрунтованих скарг від жителів міста на порушення тиші та громадського порядку під час роботи об’єкта у нічний час, після підтвердження інформації, що міститься у скарзі з наступним розглядом на адміністративній комісії.
4.1.3. За поданням контролюючих органів щодо систематичного порушення режиму роботи, перевищення рівнів шуму, установлених санітарними нормами та інших вимог чинного законодавства під час експлуатації об’єкта.

Коментування вимкнено.

© Garant Service

Яндекс.Метрика