Листопад 2017
« Жов

PostHeaderIcon

«Побороти Зима мріє Весну гомінку!»

1 2 3Є християнські свята, про які знають буквально всі. І можуть в двох словах описати, що ж, власне, відзначають віруючі.  А що за свято Стрітення Господнє?

Стрітення Господнє – одне з двунадесятих свят християнської Церкви, тобто головних свят церковного року. Це неперехідне свято, яке відзначається 15 лютого.У перекладі з церковнослов’янської «сърѣтение» – «зустріч». День Стрітення – точка в часі, у якій зустрілися Старий і Новий Заповіти.

Щорічно цього дня у дитячому садку №2 проводять славне свято Стрітення. Це одне з найулюбленіших малечею свят. Адже саме цього дня зустрічаються Весна із Зимою, аби помірятися силою. За народним повір’ям, хто переможе, той і буде господарювати до кінця місяця.

У середу зранку вихованці всіх груп зібралися у музичному залі дитячого садка в очікуванні святкового дійства. Ведуча Шпак М.М. розповіла дітям, що Стрітення — це християнське свято. І що саме цього дня у церквах освячують воду і свічки, які вважаються цілющими. Їх зберігають у хаті цілий рік. Свічки оберігають та захищають сім’ю від грізних сил природи: бурі, грому та блискавки. Також захищають від лиха та хвороб.

В цей день  білосніжна Зима (Бовсуновська Надія) ще господарювала  в залі, гралася з дітьми в сніжки, «морозила» дітей і казала, що не хоче розлучатися з ними. Та найбільше радості та захоплення у очах дітей можна було побачити з приходом красуні Весни, роль якої успішно зіграла  Ангеліна Номировська. Діти ділились з нею, що вони засумували за весняним теплим і яскравим сонечком… З Весною хороводи водили, у ігри грали, танцювали, прославляли її у віршах і піснях.

Протистояння Зими і Весни відбувалась у боротьбі за владу над природою в майбутньому. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці наших вихованців.

В нашому садочку знають про традицію випікання пташок жайворонків, для закликання весни ,яких майстерно спекли наші кухарі О,В.Варакса і А.В.Дяченко.

Саме із такими жайворонками до нас в садок прийшла Весна, ними й були пригощенні всі малята і гості! По закінченню свята вихованці садочка разом із вихователями, Зимою та Весною вийшли на майданчик до святкового вогнища, де і спалили Зиму-ляльку.

Присутні гості дякували завідуючу ДНЗ № 2 О.С.Галагуз за чудове оформлення залу і теплу атмосферу, музичного керівника за вдалий сценарій і працівників.

Свято відбулося. Воно подарувало гарний настій, задоволення діткам.

Коментування вимкнено.