Серпень 2018
« Лип

PostHeaderIcon

Дошкільний навчальний заклад №1 Снігурівської міської ради

Педагогічний та батьківський колективи, а також адміністрація дошкільного навчального закладу №1 м. Снігурівки висловлюють найтепліші слова подяки депутатові обласної ради від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Івану Васильовичу Кухті за спонсорську підтримку і посильну допомогу в придбанні килиму для щойно відремонтованої ІІ молодшої групи.

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільної освіти в рідному місті та в Україні в цілому і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання. Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам у справі покращення матеріального становища нашого закладу.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

З повагою колектив та вихованці дошкільного навчального закладу №1 Снігурівської міської ради.5 2 3 4

Коментування вимкнено.