Грудень 2017

рішенням ХХVI сесії Снігурівської
міської ради 6 скликання
№ 3 від 25.01.2012

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів
Снігурівської міської ради
на 2012 рік

Вид

Назва

Обґрунтування необхідності прийняття

Термін прийняття

Підрозділ, відповідальний за розробку

Примітки (спосіб оприлюднення, тощо)

Рішення сесії

Про внесення змін до рішення сесії Снігурівської міської ради “Про встановлення розмірів орендної плати при передачі в оренду земельних ділянок несільськогосподар-ського призначення із земель міста”

Впорядкування земельних відносин на території міста, надходження коштів до міського бюджету за користування земельними ділянками у період виготовлення землекористувачами правовстановлюючих документів на землю.

І півріччя 2012 року

Перший заступник міського голови

Оголошення на інформаційніх дошках міської ради, розміщення на офіційному інтернет-сайті міської ради

Рішення виконкому

Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Снігурівка.

Врегулювання відносин щодо розміщення зовнішньої реклами на території міста.

І півріччя 2012 року

Рішення сесії

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Снігурівської міської ради “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка”.

Виконання вимог Податкового кодексу України.

Протя-

гом