Серпень 2017

Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від 30 листопада 2011 р. № 237
Про встановлення КП «Снігурівська ЖЕК»
тарифів на надання послуг з вивезення
побутових відходів від будинків, де створені
та функціонують об’єднання співвласників
багатоквартирних будинків в м.Снігурівка».

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про відходи», Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши клопотання комунального підприємства «Снігурівська ЖЕК» про встановлення тарифів на надання послуг з вивезення побутових відходів від будинків, де створені та функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в м.Снігурівка, виконком міської ради

Вирішив:
1. Встановити КП «Снігурівська ЖЕК» тарифи на надання послуг з вивезення побутових відходів від будинків, де створені та функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в м.Снігурівка в розмірі 0,30грн. за 1 кв.метр загальної житлової площі.
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про встановлення КП «Снігурівська ЖЕК» тарифів на надання послуг з вивезення побутових відходів від будинків, де створені та функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків в м.Снігурівка» шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.
Міський голова О.А.Ларченко

Коментування вимкнено.