Листопад 2017

Про обов’язкове встановлення
водолічильників абонентами міста
Снігурівка та проведення розрахунків
за спожиту воду згідно приборів обліку

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 р. № 190 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.10.2008 р. за № 936/15627 «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», розглянувши клопотання керівництва комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку, з метою забезпечення беззбитковості комунального підприємства та недопущення безоблікових втрат води, що складає приблизно 40 % від поданої води і завдає значних економічних збитків підприємству, міська рада

Вирішила:

1. Узгодити комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку.
2. Термін обов’язкового встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка встановити до 31.12.2011 р.
3. Комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» розрахунки за спожиту воду та скид стічних вод починаючи з 01.01.2012 р. здійснювати на основі показів засобів обліку. У разі безоблікового водокористування розрахунки витрат води проводити за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. (п.3.1 та п.3.3 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України).
4. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку», шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
5. Рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку» вступає в силу з 02 вересня 2011 р.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, торгового та побутового обслуговування, транспорту та зв’язку.

Міський голова О.А.Ларченко

Коментування вимкнено.