Липень 2017

Від 27 липня 2011 р. № 143
Про прийняття проекту рішення
«Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка»

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання керівництва комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Миколаївській області, виконком міської ради

Вирішив:

1. Прийняти проект рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» (додається).
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення проекту рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» з метою одержання зауважень і пропозицій від населення м.Снігурівка, шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

Коментування вимкнено.