Листопад 2017

Про обов’язкове встановлення
водолічильників абонентами міста
Снігурівка та проведення розрахунків
за спожиту воду згідно приборів обліку

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання керівництва комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку, з метою забезпечення беззбитковості комунального підприємства та недопущення безоблікових втрат води, що складає приблизно 40 % від поданої води і завдає значних економічних збитків підприємству, міська рада

Вирішила:

1. Узгодити комунальному підприємству «Снігурівський комунальник», з метою забезпечення беззбитковості та недопущення безоблікових втрат води, що складає приблизно 40 % від поданої води, обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку.
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку» з метою одержання зауважень і пропозицій від населення м.Снігурівка, шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
3. Рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку» вступає з ________________ р.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, торгового та побутового обслуговування, транспорту та зв’язку.

Міський голова О.А.Ларченко

Коментування вимкнено.