Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

PostHeaderIcon

Україна
Снігурівська міська рада Миколаївської області

6 скликання
VI сесія

РІШЕННЯ

Від 31 січня 2011 року № 4
Про затвердження Комлексної
Програми по боротьбі зі злочинністю
та корупцією в м. Снігурівка на 2011-
2015 роки

Відповідно до ст.19 Конституції України, п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про боротьбу з корупцією”, Закону України “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”, враховуючи вимоги Указу Президента України від 19.07.2005 № 1119 “Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. N 1911-р “Про схвалення Концепції Державної програми профілактики правопорушень на період до 2015 року”, міська рада

Вирішила:

1. Затвердити Комплексну Програму по боротьбі зі злочинністю та корупцією в м. Снігурівка на 2011-2015 роки.
2. Контроль за виконанням Комплексної Програми боротьби зі злочинністю та корупцією в м. Снігурівка на 2011-2015 роки покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку та захисту прав громадян.

Міський голова О.А. Ларченко

Затверджено
рішенням № 4 VI сесії міської ради
6 скликання від 31.01.2011 року

Комплексна Програма боротьби зі злочинністю

та корупцією в м. Снігурівка

на 2011-2015 роки

м. Снігурівка
2011 рік

РОЗДІЛ І. Вступ.

Незважаючи на вжиті заходи, передбачені міською Комплексною цільовою Програмою боротьби зі злочинністю на 2001-2010 роки, рішеннями виконкому міської ради, розпорядженнями міського голови, значних змін в криміналізації суспільства на території міста не відбулося. Про це свідчить доповідь про хід виконання заходів Комплексної цільової Програми боротьби зі злочинністю за 2010 рік.
Не відповідає сучасним вимогам рівень боротьби з організованою злочинністю. Криміногенна ситуація у місті продовжує залишатись складною, а профілактика злочинності потребує додаткових заходів організаційного та практичного характеру.
Найбільш гостро стоять проблеми профілактики і розслідування, розкриття тяжких злочинів, спрямованих перш за все проти життя, здоров’я людей, їх майнових інтересів. Залишаються невирішеними проблеми боротьби з несплатою податків до бюджету, зловживань в торгівлі, на транспорті, при приватизації, створенні та діяльності спільних підприємств, найманих бригад по вирощуванню сільськогосподарських культур, фермерських господарств.
Суттєву загрозу суспільству, насамперед молоді, становить наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, захворювання на СНІД.
Потребують значного покращення умови матеріально-технічного і кадрового забезпечення правоохоронних органів. Насамперед створення міської муніципальної міліції із фінансуванням з бюджету міської ради.
Виконання заходів програми дасть змогу активізувати протидію кваліфікованим злочинам в пріоритетних напрямках економіки, організованій злочинності, хабарництву, корупції, легалізації коштів здобутих злочинним шляхом, поліпшити якість досудового слідства.
Для вирішення цих та інших проблем та відповідно до Закону України “Про боротьбу з корупцією”, Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», враховуючи вимоги Указу Президента України від 19.07.2005 № 1119 «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. N 1911-р “Про схвалення Концепції Державної програми профілактики правопорушень на період до 2015 року” розроблено Комплексну Програму боротьби зі злочинністю та корупцією в місті Снігурівка на 2011-20105роки.

РОЗДІЛ II. Загальні положення.

Комплексна Програма боротьби зі злочинністю та корупцією в місті Снігурівка на 2011-2015 роки є складовою частиною державної та місцевої політики підтримки правоохоронних органів в місті Снігурівка по запобіганню порушення законодавства.
Головною метою Програми є реалізація вимог Указу Президента України від 19.07.2005 № 1119 “Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. N 1911-р “Про схвалення Концепції Державної програми профілактики правопорушень на період до 2015 року” та інших законодавчих та нормативних актів щодо створення сприятливих передумов для життя мешканців міста.
Приорітетними напрямками Програми є:
профілактика правопорушень і злочинності;
боротьба з організованою злочинністю;
зміцнення громадського порядку і безпеки;
профілактика правопорушень серед неповнолітніх;
боротьба з корупцією.

РОЗДІЛ III. Основні завдання.

Основними завданнями Комплексної Програми є профілактика злочинності та боротьба з корупцією в місті Снігурівка на 2011-2015 роки є:
профілактична робота з окремими категоріями осіб, схильних до правопорушень;
координація робіт із дільничними інспекторами по профілактиці куріння, наркоманії, токсикоманії, алкоголізму та венеричних захворювань серед молоді міста;
розглядання на засіданнях виконкому питання профілактики правопорушень серед неповнолітніх в школах міста та СПТУ-34;
організація та забезпечення на території міста функціювання громадського формування по охороні правопорядку;
виявлення зловживань в сфері торгівлі;
надання відповідної допомоги працівникам Снігурівського РВ УМВС для забезпечення їх безперебійною роботою;
вирішення питання відповідно до закону про проведення зборів, мітингів, демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів;
постійне вивчення стану виконання правоохоронними органами розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. N 1911-р “Про схвалення Концепції Державної програми профілактики правопорушень на період до 2015 року”;
за підсумками роботи приймання додаткових заходів по усуненню існуючих недоліків на сесіях міської ради, засіданнях виконкому;
забезпечення службовим житлом працівників міліції, прокуратури, служби безпеки та суду за наявності коштів, передбачених в бюджеті Снігурівської міської ради.

РОЗДІЛ ІV. Нормативно-правова база Програми.

Правовою основою для реалізації Програми є Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про боротьбу з корупцією”, Закону України “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”, враховуючи вимоги Указу Президента України від 19.07.2005 № 1119 “Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. N 1911-р “Про схвалення Концепції Державної програми профілактики правопорушень на період до 2015 року”, а також відповідні Постанови Кабінету Міністрів України та інші законодавчі та нормативні акти.
В ході реалізації Програми передбачається доробка існуючої нормативно-правової бази на місцевому рівні, розробка нових нормативно-правових документів по забезпеченню успішної реалізації Програми, а також подання пропозицій до центральних органів виконавчої влади з метою удосконалення чинного законодавства і нормативно-правової бази Програми.

Перший заступник міського голови О.М. Катков

Коментування вимкнено.

© Garant Service

Яндекс.Метрика