Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

PostHeaderIcon

 Затверджено

рішенням №10 LXVIII сесії

 Снігуріської міської ради 6 скликання

 від 25 вересня  2014 року

Порядок звільнення учасників антитерористичної операції

та їх родин від плати за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду (квартирної плати) на період їх участі в антитерористичній операції

 

 1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів бюджету Снігурівської міської ради для звільнення учасників антитерористичної операції та їх родин від плати за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду (квартирної плати)  в межах загальної площі на період їх участі в антитерористичній операції та компенсації балансоутримувачам  багатоквартирного житлового фонду незалежно від форм власності відповідних витрат.
 2. Підставою для звільнення від плати за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду (квартирної плати) та відшкодування підприємствам-надавачам послуг коштів є:
 • список учасників антитерористичної операції із зазначенням адреси місця проживання згідно з даними про реєстрацію місця проживання з Миколаївського обласного військового комісаріату про перебування в зоні антитерористичної операції, наданий Снігурівською РДА;
 • заява;
 • оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї.

Зазначені документи надаються учасником антитерористичної операції або членом його родини підприємству – надавачу послуг.

 1. До членів сімей  учасників антитерористичної операції належать  особи,  які перебувають у шлюбі, їхні діти, особи, які пе­ребувають під опікою і піклуванням, інші особи, які спільно прожива­ють, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі.
 2. В разі зміни зареєстрованого місця проживання (за межі міста), смерті, закінчення антитерористичної операції, кошти за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду (квартирної плати) не відшкодовуються.

Слід зазначити, що у разі реєстрації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей  за різними адресами реєстрації в м. Снігурівка, право на звільнення від плати за користування житлом (квартирної плати), відповідно до Порядку надаватиметься лише на одне житлове приміщенням за вибором.

Якщо учасник антитерористичної операції зареєстрований за однією адресою, а проживає за іншою, даний факт обов’язково підтверджується актом депутата та учасник антитерористичної операції або члени його родини обирають адресу, за якою буде проводитись відшкодування.

 1. Снігурівська міська рада, отримавши список від Миколаївського обласного військового комісаріату направляє його супровідним листом підприємствам – надавачам послуг, які в свою чергу роблять розрахунок.
 2. Підприємства надавачі послуг щомісячно, до 5 числа наступного за звітним місяцем, роблять розрахунки щодо вартості послуг наданих пільговикам за минулий місяць і  подають міській раді розрахунки та акти звіряння для відшкодування.
 3. Снігурівська міська рада та підприємство – надавач комунальних послуг укладають договір про відшкодування витрат учасникам антитерористичної операції та їх родинам за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду (квартирної плати), в межах загальної площі, згідно якого здійснюється компенсація витрат.
 4. Снігурівська міська рада надає органам Державної казначейської служби платіжне доручення щодо перерахування коштів за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду (квартирної плати) на рахунок підприємств – надавачів послуг.
 5. Снігурівська міська рада забезпечує використання коштів на видатки за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду (квартирної плати) в межах загальної площі та несе відповідальність за ефективне і цільове використання бюджетних коштів відповідно до чинного законодавства.
 6. Якщо члени сім’ї учасника антитерористичної операції мають право на пільги, передбачені законодавством України та місцевими нормативно-правовими документами і користуються ними, сума, яка підлягає відшкодуванню згідно з цим Порядком, визначається з врахуванням наявних пільг.
 7. Відшкодування витрат за надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду (квартирної плати), в межах загальної площі здійснюється за рахунок загального фонду міського бюджету, передбачених на виконання Комплексної програми “Турбота”, затвердженої рішенням № 4 LXIV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 24 грудня 2013 року.

 


Мета проведення робіт:

 • визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Дані про земельну ділянку:

 • місце розташування – Миколаївська область, місто Снігурівка, вул. Леніна, 91;

 • площа земельної ділянки – 0,1457 га;

 • цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях, але не більше п’ятдесяти календарних днів).

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів умовам конкурсу або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання робіт з оцінки земель, за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 року за № 1655/21967 (далі – Порядок);

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для особи, яка через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний орган державної податкової служби і має відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– згода на обробку персональних даних згідно додатком 2 Порядку;

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копія(ї) ліцензії(й);

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

– проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Строк подання конкурсної документації по 10.11.2014 року включно.

Поштова адреса, за якою подаються документи:

 • 57300, Миколаївська область, Снігурівський район, місто Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.

Інформація про проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться 18.11.2014 року о 09.00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтневій, 124 в місті Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.

Конкурсна комісія з відбору виконавця послуг з виконання робіт з оцінки земель знаходиться по вул. Жовтневій, 124 в місті Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області, телефон (05162) 21360.

Коментування вимкнено.

© Garant Service

Яндекс.Метрика