Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

PostHeaderIcon

Україна

Снігурівська міська рада Миколаївської області

6 скликання

VI сесія

РІШЕННЯ

Від 31 січня 2011 р. № 5

Про затвердження заходів по

виконанню Комплексної програми

по боротьбі зі злочинністю та

корупцією в місті Снігурівка на

2011 рік.

Відповідно до ст. 119 Конституції України, п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання пограбування, крадіжок державного та особистого майна громадян, протиправних дій, які скоюються в місцях перебування великої кількості людей, профілактики пияцтва, наркоманії та венеричних захворювань та з урахуванням пропозиції правоохоронних, контролюючих органів, постійних комісій міської ради, міська рада

Вирішила:

1. Затвердити заходи по виконанню Комплексної програми по боротьбі зі злочинністю та корупцією в м. Снігурівка на 2011 рік (додається).

2. Зняти з контролю рішення № LIV сесії міської ради 5 кликання від 26.12.2009 року «Про затвердження заходів по виконанню Комплексної програми по боротьбі зі злочинністю та корупцією в місті Снігурівка на 2010 рік».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку та захисту прав громадян.

Міський голова О.А. Ларченко

Затверджено

рішенням № 5 VI сесії

міської ради 6 скликання

від 31.01.2011 року

ЗАХОДИ

по виконанню Комплексної Програми боротьби зі злочинністю та корупцією в м. Снігурівка на 2011 рік.

I. Профілактика правопорушень і злочинності.

1. Постійно вивчати стан і хід виконання правоохоронними органами, керівниками підприємств, організацій та установ Закону України “Про боротьбу з корупцією”, Закону України “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”, враховуючи вимоги Указу Президента України від 19.07.2005 № 1119 “Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. N 1911-р “Про схвалення Концепції Державної програми профілактики правопорушень на період до 2015 року”. За підсумками роботи приймати додаткові заходи по усуненню існуючих недоліків на сесіях міської ради, засіданнях виконкому.

2.Проводити профілактичну роботу з окремими категоріями громадян, схильних до правопорушень.

3.Внести на розгляд сесії, виконкому міської ради питання про стан справ щодо укріплення законності та правопорядку в місті.

4. За результатами роботи за півріччя та рік заслуховувати звіти керівників структурних підрозділів Снігурівського РВ УМВС (дільничних інспекторів, кримінального розшуку, ДС БЕЗ, ДАІ).

5. Розглядати на засіданнях виконкому питання профілактики правопорушень серед неповнолітніх в школах міста, ліцею та гімназії.

6. Вивчати виховання та проживання дітей у сім’ях, приймати участь в притягненні до відповідальності батьків за неналежне виховання, навчання та розвиток дитини.

II. Боротьба з організованою злочинністю та корупцією в сфері економіки.

1.Застосовувати практику проведення перевірки осіб, які є кандидатами на посади державних службовців, або працюють на таких посадах стосовно законності їх прибутків і витрат.

2.З метою захисту споживчого ринку, виявлення зловживань в сфері торгівлі, посиленню боротьби із спекуляцією, систематично разом із представниками райсанепідемстанції, Держподатінспекції, РВ УМВС України проводити рейди по перевірці комерційних магазинів і структур, осіб, здійснюючих торгівлю на ринках, по питанню додержання правил торгівлі. Розглядання на засіданні виконкому стан торгівлі в місті.

3.У взаємодії із зацікавленими управліннями та відомствами здійснити комплекс заходів, направлених на виявлення фактів незаконної торгівлі та притягнення до відповідальності із чинним законодавством.

III. Зміцнення громадського порядку і безпеки.

1.З метою попередження хуліганських проявів, грабувань, крадіжок та розбійницьких нападів в нічний та вечірні часи підтримувати в потрібному технічному стані освітлення на вулицях, площах, парках та інших громадських місцях міста Снігурівка.

2.Вирішувати питання відносно до закону про проведення зборів, мітингів, демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів м. Снігурівка.

3. Вирішувати питання придбання службового житла працівникам міліції, прокуратури, служби безпеки та суду за кошти, передбачені в бюджеті міської ради.

ІV. Мінімізація злочинного впливу на неповнолітніх та молодіжне середовище

1.Забезпечити своєчасне обстеження та облік учнів з неблагополучних сімей. Систематично перевіряти умови утримання та виховання таких дітей, надавати неблагополучним сім’ям психолого – педагогічну та матеріальну допомогу.

2.Забезпечити належний контроль за додержанням законодавства щодо захисту майнових (житлових) прав неповнолітніх. Вживати дійових заходів щодо виявлення фактів незаконного відчуження дітей на житло. Забезпечити ведення обліку таких дітей для їх соціального захисту.

3.Забезпечити систематичний контроль за поведінкою неповнолітніх і молоді, які відбували покарання та звільнялись з місць позбавлення волі.

V. Боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

1. Сприяти наданню консультаційної, психолого-педагогічної допомоги неповнолітнім та молоді у навчальних закладах, установах кримінально-0викогнавчої системи. Підтримувати інші програми соціального спрямування з профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі.

2. Сприяти проведенню у навчально-виховних закладах регулярні оперативно-профілактичні заходи з метою запобігання проникненню до них наркотичних засобів і психотропних речовин та поширенню їх серед школярів і студентів.

3. Проводити рейди у розважальних закладах та місцях проведення дозвілля (кафе, дискотеки, нічні клуби тощо) з метою припинення діяльності тих, де виявлено факти торгівлі або вживання наркотичних засобів чи психотропних речовин згідно графіку

VІ. Організаційне забезпечення виконання заходів.

Організаційне забезпечення виконання заходів покладається на голову постійної комісії з питань законності, правопорядку та захисту прав громади. Про хід виконання заходів інформуються депутати міської ради по необхідності, але не рідше як раз на рік.

Завідуючий відділу з організаційних та правових питань В.С. Плуговий

© Garant Service

Яндекс.Метрика