Липень 2018
« Чер

PostHeaderIcon

12.07.2018 у закладі дошкільної освіти  № 3 «Ромашка» пройшла розвага для татусів «Хата на тата». Татусі стали учасниками телепередачі та спробували замінити мам по господарству

Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини. І його роль у вихованні донечок та синочків дуже важлива. Тому до Дня Батька (яке традиційно відзначається 17 червня) – нашим мужнім, хорошим і добрим татусям, ми вирішили присвятити веселу розвагу «Хата на тата», яку підготовала вихователь Ігнатченко Н.В. разом з вихованцями старшої групи «Дзвоники».

Татусі стали учасниками телепередачі «Хата на тата» та спробували впоратися з усіма завданнями: побудувати дім та прибрати в ньому,  приготувати обід, надути кульки та заспокоїти «немовля».

За сміливість, спритність та умілість діти нагородили татусів гучними оплесками, чуйними віршами, ніжними обіймами та яскравими таночками від їхніх любих донечок та синочків.

По закінченню свята завідувач ЗДО Терещук О.В. привітала татусів та нагородила їх дипломами «Турботливого татка». Ми побачили, що наші татусі були на висоті. Тому, вибрати серед них найкращого – не можливо.

К.Р.Бондаренко

Вихователь-методист ДНЗ № 3