Липень 2018
« Чер

PostHeaderIcon

Найкращий подарунок для дитини – подорож в атмосферу казки з позитивними враженнями. Найкращий же дарунок для дорослих – бачити щасливі очі дітей, радісні обличчя та щирі дитячі усмішки, бо немає кращого на світі, коли радіють наші діти. А цирк – це те, що зачаровує в ранньому дитинстві і не відпускає впродовж життя.

Днями  в ІІ молодшій групі «Чомусики» пройшло заняття-гра «Циркова вистава – для малят забава» проведене вихователем Тімуш І.І. Одягнувши чарівні ковпачки, маленькі вихованці, немов перетворились на справжніх артистів.

В цікаву подорож за пригодами покликала малюків клоунеса Кльопа.  Під жваву ігрову форму, вдало підібраний музичний супровід, діти допомагали другу-дресирувальнику  скласти свій килимок для виступів, виконуючи  певні завдання. З фокусником Бімом грали в рухливі ігри та виконували фізкультхвилинку «Артисти цирку».

Під фінальну пісню «Капітошка» діти веселилися разом та весело танцювали.

На згадку про подорож до незвичайного цирку життєрадісна клоунеса подарувала малятам  щасливі ковпачки, які в подальшому будуть веселити дітей та викликати у них непідробну радість.

Цирк – це феєрверк радості, найкращі емоції та щирі посмішки на обличчі.

Діти отримали від вистави велике задоволення.

К.Р. Бондаренко,

вихователь- методист